Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Death metalové peklo ve Vysočanském klubu Exit-Us. Zahrají kapely Secret of Dakrness, Diphteria, Sepsis, Dysangelium a Legion.

Sobota 22. února 2014 od 18:00 v klubu Exit-Us (FB), Praha - Vysočany

Prague Death Fest

Nezadržitelně se blíží zbrusu nová akce Prague Death Fest. Název přehlídky není náhodný - snaží se brát inspiraci od takových značek kvality, jako jsou Maryland Death Fest a Czech Death Fest. Aby si své troufalé jméno zasloužil, vystoupí na něm přední kapely českého death metalu. Akce není vhodná pro slabší povahy, protože se bude poslouchat extrémní hudba, hrozit a především pařit!
Soupisce vévodí tuzemská legenda žánru TORTHARRY. Další řízná hudba zazní v podání strmě stoupajících ALL THE SECRETS INSIDE. ATSI je mladá kapela složená ze zkušených muzikantů, kteří svou moderně pojatou tvorbou určitě nikoho neurazí. Pardubičtí DYSANGELIUM se věnují nekompromisní staré škole DM s barbarským nábojem. Připomenou doby, kdy byl death metal vším. Zmrtvýchvstalá drtící smečka vrahů a travičů SEPSIS, inspirovaná ikonami pekelného žánru Morbid Angel, Krisiun a Hate Eternal vás svým projevem dostane do tranzu. A poslední na seznamu je letitá partička LEGION zmítaná nepřízní všeho druhu. Jedná se opět o starou školu, tentokrát však plnou zvratů a brutálních sonických útoků.
Sobota 22. února 2014 se zapíše do dějin jako den, kdy smrt nenapravitelně poskvrnila Prahu. 13. komnata bude otevřena a my budeme mít tu čest do ní nahlédnout. Jen račte vstoupit ...

Diphteria (metal666 / Praha) FB / ReverbNation
Secret of Darkness (death-black metal / Varnsdorf) FB / U-Tube / web
Sepsis (death metal / Praha) FB / ReverbNation / BandCamp
Legion (death-black metal / Lysá nad Labem) FB / web
Dysangelium (death metal / Pardubice) FB

!!! Tortharry a All the Secrets Inside nenadále onemocněli - nahradí je Secret of Darkness a Diphteria !!!

Vstupné: 120,-

Událost @ FB / Akce @ BZ / RockWeb.cz / NYX.cz / Last.fm / Festivaly.net / Plakát / Mapa

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.