Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


PROJECT PITCHFORK (DE), ARCHITECT (DE), TEAR (CZ)

Německá elektronická legenda Project Pitchfork se v Praze představila naposledy v listopadu 2012, kdy doslova uhranula davy fanoušků v nabitém Rock Café. Kapela mezitím vydala skvělé nové album "Black" a absolvovala hojně navštívené americké turné, aby se znovu vrátila do Evropy. Od září bude trio Spilles/Scheuber/Jansen křižovat domovské Německo a v neděli 2. března 2014 si odskočí na jediný zahraniční koncert do pražského Rock Café!

Aby byl večírek ještě zajímavější, rozhodli jsme jej okořenit účastí projektu Architect, za kterým se neskrývá nikdo jiný než elektronický čaroděj Daniel Myer! Pro ty, kteří stále tápou: Ano, ten skromný vousatý sympaťák, který v polovině letošního srpna za mikrofonem domovské formace Haujobb zatloukl v Lucerně do země headlinery z FLA a o dva týdny později donutil šílet narvanou electro stage při svém premiérovém českém DJském vystoupení na Prague Gothic Treffen vol.8.

Německou dvojici vystupujících doplní domácí formace Tear, jejíž živá vystoupení jsou v posledních letech vzácností a proto byste si tuto příležitost rozhodně neměli nechat ujít.

Vstupenky v předprodeji zakoupíte v sítích Ticketstream a Eventim do konce října za 420,- Kč + poplatky, od listopadu za 490,- Kč + poplatky. Na místě lístek pořídíte za 590,- Kč.

Veškeré další informace najdete na stránkách www.sanctuary.cz.

NEPHILIM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.