Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Eye-D, Task Horizon, Forbidden Society, Redrum DJsPo velice vydařené loňské akci s Forbidden Society pod hlavičkou DNB DNA, se spojili síly Redrum Crew s Forbidden Society a do Brna přivezou první a určitě ne poslední, Forbidden Society Recordings Label Night.

Aby těch premiér nebylo málo, úplně poprvé v Česku zahraje Švýcar Task Horizon! Ten se objevil na remixovém albu Forbiddena Society s názvem "The Overkill" s remixem "Hurtlocker". Nejen tento remix stojí za pozornost, ale například i nedávno vydané "Evolved EP" na labelu Cause 4 Concern, kde Task Horizon zremixoval dvě své vlastní pecky a dvě klasiky od Cause 4 Concern. Task Horizon je člověk, kterého by jste neměli v tomto roce přehlédnout.

Druhým, nebo vlastně prvním headlinerem brněnské Label Night bude holanďan Eye-D, nebo-li polovina celosvětově uznávaného dua The Outside Agency, kteří se na scéně pohybují více jak 15 let a stále mají co říct, ba dokonce, udávají rytmus ve svém žánru, ve světě Hardcoru, Crossbreedu a vlastně i Drum & Basu.

Třetím a vždy jasným headlinerem je label boss Forbidden Society, pod jehož taktovkou bude celý večer veden.
Tří-člennou sestavu headlinerů doplní kromě Redrum DJů: Soldik, Pier a Hrr.nec, také drtička Nikisha z Frenbass Crew! Druhou stage obsadí Electrobreaky a všechno mezi tím. Servírovat je budou po celou noc Thinngy, Sicky, Kotlyk & Yak a Checkmate.

Neodmyslitelnou součástí večera bývají i dekorace a ne jinak tomu bude i v Brně. Stejně jako na poslední pražské Label Night, i v Brně se o vizuální část, kterou bude jak dekorace, tak hýbající se obrázky na plátně, postarají borci z OKO3. Jejich práce jsou známé například z letních Let It Rollů, takže se kromě ucha, potěší i oko.

 

Eye-D ( PRSPCT / Genosha / NL )https://www.facebook.com/eyedmusic
http://soundcloud.com/eye-d
http://soundcloud.com/the-outside-agency

Eye-D je znám především jako Drum & Bassový producent, to když ho v roce 1998 úplně pohltila láska k lámaným beatům. Na samém začátku jeho djské a producentské kariéry stál však Hardcore a společný projekt s DJ Hiddenem - The Outside Agency. Jako Eye-D prorazil hranice Holandska s deskami na labelech Ruff-Teck, Piruh a Citrus. Byla to pecka “Unicorn MF“ a pak remixy na Citrusu, díky kterým se stal holandským exportem číslo jedna. Kultovním se stal kolab s Black Sun Empire na desce s tracky "Milkshake b/w Brainfreeze", nebo remix Zardonicova tracku "Revolution" z loňského roku. Více než v Drum & Bassu se Eye-D angažuje v Holandsku oblíbenějším projektu zaměřeným na Crossbreed, Hardcore a okrajově a Dubstep. Tracky a alba The Outside Agency se prolínají mezi labely Union, PRSPCT a jejich vlastním Genosha Recordings. Za povšimnutí určitě stojí nejen Crossbreedové album "Peer To Peer Pressure", ale i necelý rok staré dubstepové "The Dogs Are Listening". Čekejte čisté zlo, ostré bicí a do kůže řezající hejtky.

 

Task Horizon ( Forbidden Society Recordigs / Evolution Chamber / CH)https://www.facebook.com/Task.Horizon
http://soundcloud.com/taskhorizonmusic/tracks

Task Horizon ve svých počátcích tvořila dvojice Aaron von Schroeder a Jonas Ullman (Uman Blokhead). Desky se jim podařilo vydat na hezké řádce anglických a amerických labelů. Posledních pár let za Task Horizon bojuje už jen Aaron a stejně jako jeho bývalý kolega ve zbrani, i on začal makat na zvuku a s první ukázkou nových zítřků, se vytáhl double A singlem "Kill The Pain b/w Letting Go" na labelu Cause 4 Concern před třemi lety. Od té doby má na svém kontě zářezy především jako velmi vyhledávaný remixér. Remix tracku "Hurtlocker" v originále od Forbidden Society, se stal open trackem "The Overkill" kompilace labelu Forbidden Society Recordings v loňském roce. V té době vydal opět na Cause 4 Concern, remixové EP s názvem "Evolved" a remix "Control Freak" se hrál ve všech setech a podcastech napříč sety všech djů. Asi v polovině roku 2012 založil label Evolution Chamber, který slouží jako vizitka jeho vlastní tvorby. Tvrdé nakopáváky a inspirace v Drumstepu, Dubstepu a Electru dovedla Task Horizon od zatvrzelého undergroundově smýšlejícího producenta, který lpěl na zachycení dekády ve své tvorbě, až k dnešnímu mainstreamu, ale jak sám říká, vždy jde především o hudbu a tu nechávám mluvit nejvíce.

 

Forbidden Society ( Forbidden Society Recordings )http://soundcloud.com/forbiddensociety
http://www.facebook.com/forbiddensocietydnb
http://www.facebook.com/fsrecordings
http://www.forbiddensocietyrecordings.com/artists/forbidden-society

Jindra se stal nedílnou součástí nejen domácí scény, ale i té světové. Forbidden Society Recordings Label Night najdeme čím dál častěji i za hranicemi Česka, dokonce Evropy. Tvrdá práce a každodenní kontakt s fanoušky je to, co Jindru charakterizuje mimo klub, v klubu je to kromě spolupráce s publikem a vytříbeného vkusu, hlavně jeho originální pojetí Drum & Bassu a stále pokračující vývoj v hudbě, kterou dělá. Prozatím posledním releasem labelu je kompilace "The Overkill", která je plná remixů od starých známých jako například Katharsys a Hallucinator, tak i těch, které Jindra spoluobjevil - Killer Industries a The Clamps. Kromě Drum & Bassu našel Jindra své uplatnění i v Electro-breaku jako Pornothrasher a momentálně pracuje na debutovém albu.Main stage:

Eye-D ( PRSPCT / NL )
Task Horizon ( Forbidden Society Recordigs / Evolution Chamber / CH)
Forbidden Society ( Forbidden Society Recordigs )
Soldik ( Redrum )
Nikisha ( Frenbass )
Pier ( Redrum )
Hrr.nec ( Redrum )
+
VJs & decorations


2nd electrobreakz stage:

Thinngy ( Breakbeat Bandits )
Sicky ( Frutakru )
Kotlyk & Yak ( Pohon )
Checkmate ( Redrum )

Kdy: 14.3.2014
Kde: Brno, Favál – Music Circus
Start: 21:00
Konec: 06:00
Vstup: do 22:00 / po 22:00
GPS: 16.5797586°E, 49.1847286°N
Facebook Event: www.facebook.com/events/474059406037917/
Web: www.redrumcrew.cz
Web: fsrecs.com

- See more at: http://www.redrumcrew.cz/forbidden-society-recordings-label-night-na-favale/#sthash.wgm5YUVm.dpuf

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 12:44:22 11.3.2014
Forbidden Society Recordings METALCAST vol. 24 feat. EYE-D
http://soundcloud.com/metalcast/forbidden-society-recordings-metalcast-vol-24-feat-eye-d
SOLDIK --- 12:44:16 11.3.2014
Forbidden Society Recordings | Rozhovor s Eye-D – Forbidden Society Label Night, Brno 2014
http://fsrecs.com/cz/interviews/interview-with-eye-d-forbidden-society-label-night-brno-2014/
SOLDIK --- 12:43:53 11.3.2014
Forbidden Society Recordings | Rozhovor s Task Horizon – Forbidden Society Recordings label Night, Brno 2014
http://fsrecs.com/cz/interviews/interview-with-task-horizon-forbidden-society-recordings-label-night-brno-2014/
SOLDIK --- 16:56:26 20.2.2014
Soutěž o vinyly a vstupenky na 1. brněnskou FS Recs. Label Night
http://www.redrumcrew.cz/soutez-o-vinyly-a-vstupenky-na-1-brnenskou-fs-recs-label-night/
SOLDIK --- 18:28:40 28.1.2014
update kinda!