Čerstvý východní vítr v NEONE.
Lunchmeat bude (p)o Vánocích nadělovat beaty v NEONE – a Druhý svátek vánoční bude v našem bassovém betlému ve znamení „tak trochu jiných koled“ z našeho oblíbeného ruského labelu Hyperboloid Records.
Pixelord (RU)
Saburov (RU)
Denoir (NL/CZ)
Zlatomil (CZ)
Abu (CZ)
Hyperboloid Records vhánějí do současné klubové hudby ten nejčerstvější východní vítr – moskevská značka operuje na mapě inovativní beatovědy už od roku 2004 a za tu dobu stihla prezentovat své vlastní pohledy na globální glitch-hopovou, 8bitovou a nejnověji také jukeovou horečku. V kombinaci s podobně všežravou webovou estetikou 2.0, jakou zastává třeba spřízněný label Activia Benz, představuje Hyperboloid Records hyper-účinný klubový arzenál, jehož dolet dalece překračuje výspu domovského Ruska.
Hyperboloid budou v NEONE zastupovat dva z jeho zakladatelů a čelních představitelů – všestranný DJ, producent a organizátor Pixelord, jehož široké stylové basspektrum už kromě domovské základny Hyperboloidu našlo útočiště i na renomovaných labelech Civil Music, Leisure Systém nebo Saturate Records, a jeho kolega Saburov.
Jejich showcase v NEONE doplní „bludný Holanďan/Čech“ a vinylový fajnšmekr Denoir, moravský beatový sommeliér Zlatomil a všudypřítomný hudební samorost Abu – na Štěpána se totiž v NEONE budou rozbalovat dárky až do bílého rána. Koleda, koleda, ŠtěpáNEONE jakdyby.
Start: 21.00
Vstup: 90 CZK
http://hyperboloid.ru/
https://soundcloud.com/pixelord
https://soundcloud.com/saburov