Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Nové 8. studiové album "Follow" vychází 22. listopadu u Metalgate Album Follow je ze stabilní autorské dílny TORTHARRY s texty dvorního textaře Šte

Nové 8. studiové album "Follow" vychází 22. listopadu u Metalgate

Album Follow je ze stabilní autorské dílny TORTHARRY s texty dvorního textaře Štefana Ležoviče. Je reakcí na současnou situaci v naší společnosti, v níž jsou nám neustále naše svobody okrajovány, až nezbude než se stát členem stáda. A jak to může také dopadnout, o tom se dozvíte při poslechu alba Follow.

Album bylo natočeno ve studiu HERTZ v polském městě Bialystok, ve kterém nahrávala řada metalových hvězd (BEHEMOTH, VADER, HATE, DECAPITATED...)

Fanoušci metalové muziky by si neměli nechat ujít křest tohoto alba, neb za kmotra půjde zpěvák legendární kapely SEPULTURA DERRICK GREEN. Ten nahradil v sestavě zakladatele Maxe Cavalleru a dodnes patří k pilířům kapely. Na křtu proběhne autogramiáda a Derrick vystoupí spolu s TORTHARRY ve speciálním setu.

Ve formátu digipack s ilustracemi Jaromíra „Deathera“ Bezruče vychází album 22. listopadu u labelu METALGATE jako již druhé v pořadí u této stále populárnější značky..


KDY: Sobota 21. prosince 2013 se začátkem v 18:00 (otevřeno již od 17:00)

KDO: Spolu s DERRICKEM GREENEM a TORTHARRY vystoupí kapely ANTIGOD, DEATHSTAR, MINORITY SOUND a vše zakončí místní kultovní kapela NANOVOR.

POZOR AKCE NA VSTUPNÉ!!!

CENA:

50,-Kč platí ten, kdo přijde do 18:00 v textilu TORTHARRY

100,-Kč zaplatí ten, kdo si vstupenku zakoupí přes webové stránky www.tortharry.com

150,-Kč budete platit na místě

MIHULE3
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.