Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Wonderland 2014 warm-up vol.1

WONDERLAND 2014 warm-up party
http://www.w-land.cz

GET FONKY DJs: Goldstar + Brada
INSIDE KRU DJs: Bica + Ezop (3decks show)
DJ Biker - http://www.northspace.cz
Tutensmuk - http://clsound.blogspot.cz

FB: https://www.facebook.com/events/323180017819925/


Milí drazí,

myslíme na Vás i v zimě. Myslíme na vaše prokřehlé klouby, vazy a chrupavky, jež za arktických lednových teplot trpívají více, než je zdvořilé. Existuje však jednoduchý lék, jak tento neblahý jev odstranit, či ho při nejmenším zmírnit - musíte se prostě zahřát. A jakým způsobem to lze učinit? Je to zcelá prosté - 25.1.2014 se v útrobách českolipského klubu Cascada bude konat 1.warm-up party odkazující na náš divotvorný festival Wonderland.

Celou akci má v režii místní rumový someliér, lev salónu, oslavenec ( bude se jednat o b-day party) a také jediný DJ, který si říká Biker, ikdyž již delší dobu žádný bike nevlastní. Na oslavenecký večírek si pozval zásadní postavy pražské funkově-hopové smetánky, kteří se utkají v bitvě na 3 gramce - jedná se o dvojice DJs Goldstar a Brada spolu s tandemem z Inside Kru - Bica a Ezop, kteří již nějaký ten pátek pečlivě pěstují živnou půdu pro oblasti funku a abstraktního hip-hopu. A nebojte se, na místní se také dostane - večírek podpoří DJ Tutensmuk z party CL sound system.

Pokud Vás tedy výše uvedené řádky zaujaly, holdujete beatům nalomeným a i rovným, toužíte potřást pravicí, či dokonce obdarovat DJe Bikera, nemáte jediný racionální důvod se tohoto dýchanku nezúčastnit. Podobných šancí již totiž mnoho nebude.

Jelikož jsme WonderLand rodina dovolte mi na závěr jednu kratší anekdotu na téma Stevie Wonder "při rozhovor s tímto černošským, nevidovým skladatelem se jeden novinář mezi řádky zeptá - a Stevie, jaký je to bejt slepej? Stevie se zamyslí a odpoví - je to leší, než bejt černej.
Tož haha a v lednu navi.

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.