Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Milí a milé,
nadchází další rok a s ním i již osmý Taverní ples, taneční a společenská událost sezóny, na kterou bychom vás rádi pozvali.

Co, kdy, kde?
Taverní ples vznikl v rámci diskusního fóra Taverna, ale od té doby už výrazně rozšířil pole účastníků na larpery, fantazáky a v zásadě jakékoliv tančící fajn lidi obecně. Hrajeme a tančíme převážně standard a latinu s občasnými výstřelky jinam (trošičku argentinského tanga). Hostit nás bude jako obvykle naše milá Sokolovna Hostivař a tančíme od sedmi do nějaké té jedné.

Pro koho?
Pro kohokoliv, kdo chce přijít a zatančit si, nebo třeba jenom potkat známé. I pokud si tedy třeba úplně při tanci nejste jistí v kramflecích, moc rádi vás uvidíme a pro zatvrzele netančící navíc existuje barová sekce. A nemusíte si ani dělat hlavu, pokud nemáte tanečního partnera, určitě se najde spousta tanečníků nebo tanečnic, kteří rádi poznají někoho nového, a navíc máme taneční pořádky, které výborně lámou ledy.

Co vás čeká?
Kromě bloků volného tančení máme na plese i nějaká ta taneční vystoupení, jeden krátký blok argentinského tanga maskovaný jako přestávku, a hlavně dva bloky tanečních pořádků na začátku večera. Taneční pořádky jsou seznamy tanců v pořadí, v jakém budou hrány. Na začátku každého bloku si k jednotlivým tancům napíšete libovolného tanečního partnera, kterého si potom najdete a tančíte s ním.
Jako každý rok máme formální dresscode, takže prosím přijďte ve společenském oděvu (tedy pánové oblek, dámy nějaké společenské šaty).

Jak si pořídit lístek?
Vstup na ples stojí 130 korun a zajistíte si ho tím, že nám peníze pošlete na účet 2100488911/2010 a do "zprávy pro příjemce" napíšete své jméno a potažmo jména všech, za něž platíte. Upozorňujeme, že lístků jde do prodeje 50 a loni byly týden před plesem už vyprodané, takže se asi vyplatí nečekat na poslední chvíli. To tedy i proto, že jsme výrazně klidnější, když nemáme tři týdny před akcí přihlášených jen pět lidí. Budeme se snažit pravidelně aktualizovat seznam těch, kteří mají zaplaceno, tady na události na FB. Zároveň taky prosíme, abyste pokud jdete na ples poprvé nebo si myslíte, že vás neznáme podle jména, byli tak laskaví a napsali nám i nějak osobně na FB, že platíte a jste to vy, ať potom na místě nezmatkujeme se seznamem, kde bude třikrát Zuzka a pětkrát Honza. :)

Těšíme se na vás!
Mivka a Kláří

MIFKAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.