Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


Drum & Bass, Breaks, House etc.Každý rok v lednu si připomínáme památku zesnulého kamaráda, dje, vinylisty a Redrumáka Adama Overflowa. Už je to 9 let, kdy nás Adam opustil a proto Redrum na jeho počest každý rok vzpomíná vinyl edicí Stepsletu.

Rok se s rokem sešel a Redrum opět uctí památku zesnulého kamaráda Adama Overflowa. Zavzpomínáme na něj 10.ledna na Favále, kde proběhne další z nekonečné série Stepsletů, které už 9 let v tento měsíc pořádáme na jeho počest.
Víte, že se snažíme dělat každý Stepslet co nejlépe a že vozíme headlinery z celého světa, hlavně ty, které je vidět málo, nebo premiérově. Tentokrát vsadíme na čistě domácí support a to hned z několika důvodů.
Tím prvním je fakt, že nemládneme, máme čím dál více povinností, tím pádem i méně času na naše volno časové aktivity a hlavně si potřebujeme odpočinout. Ono to totiž není jen tak. Kolem každé akce kterou pořádáme (a že jich za celý rok děláme opravdu mraky) a každého zahraničního hosta, je vždycky spousty a spousty práce kolem, kterou asi málo kdo vidí.
Druhým důvodem je absence Adamových kamarádů na lednových Stepsletech, se kterými jsme v dřívějších letech společně na akcích hráli a vzpomínali. Tímto Stepsletem bychom to chtěli napravit a pozvali jsme tři společné kamarády a kolegy zpoza mixáku, legendy Inspirala X62, Yadela a C.N.B z neméně legendární party dvoika.troika a Drumandbass.cz! Tak přijďte k baru na panáka, a nebo klidně i jen na muziku, kterou budou na dvou stagích servírovat od půl deváté Redrumáci a jejich hosté.
Ovšem na dalším Stepsletu, tak tam čekejte opravdovou lahůdku, ten už proběhne dle standardů nám vlastních a opravdu se máte na co těšit. To totiž přiletí…… Ale o tom až příště :)

Main stage:

Inspiral X62 (Dvoika.troika)
Yadel (Dvoika.troika)
MC Vaant (Alef Zero)
Sayko, X.Morph, Soldik, Hrr.nec, VJE, Panzer, Mushka (Redrum)
VJ Spool (Pohon)

Second stage:

C.N.B (Drumandbass.cz)
Casper (Redrum)
Rippajta (Pan a pes)

Kdy: 10.1.2014
Kde: Brno, Favál – Music Circus
Start: 20:30
Konec: 06:00
Vstup: 60,- do 22:00 / 90,- po 22:00
GPS: 16.5797586°E, 49.1847286°N
Facebook Event: http://www.facebook.com/events/1426068227622468/
Web: http://www.redrumcrew.cz

- See more at: http://www.redrumcrew.cz/lednovy-stepslet-ve-znameni-vinylu/#sthash.j06YCI7y.dpuf

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 17:51:56 10.1.2014
vjero opatrne, uz nejsi nejmaldsi :p
VJE --- 11:57:22 10.1.2014
tak ja sem ready!