Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Sněhová galerie na Petříně

Představte si hromadu barevných sněhových "panelů" na petřínských stráních, možnost ukázat co ve vás je, přimět lidi k zamyšlení a nebo je rozesmát.

PROČ ...
Byla by to pokud vím historicky první událost, kdy se ze sněhu nestanou sochy, ale obrazy! Představte si hromadu barevných sněhových "panelů" na petřínských stráních, možnost ukázat co ve vás je, přimět lidi k zamyšlení a nebo je rozesmát. Přímo se nabízí dodat "Just do it" :)

JAK ...
Nemusíte ani umět malovat; spreje na sněhu nejenom nepodtékají a skvěle se "gumujou", ale můžu na přání vyříznout i jakoukoli šablonu, ať už máte autorskou karikaturu, textík nebo jen chcete předat dál kvalitní dílo jiných. Stačí si jen postavit sněhovou stěnu...doporučuju vzít si kbelík a vršit na sebe "bábovky" ;)
Pokud máte nápad na jinou malebnou techniku než sprej, není problém, v opačném případě můžu po domluvě hromadně koupit barvy za docela fajn ceny:)

KDO ...
Každý kdo má chuť přispět trochu k veselejšímu světu. Je kolem mě dost spontálních, inteligentních a v neposlední řadě uměleckých lidí a i to je velká motivace, proč jich shromáždit ještě víc, trochu pokecat, trochu zablbnout (třeba dát i nějakou koulovačku:D) a hlavně něco udělat;)

KDE ...
Dopřemýšlela jsem se k Petřínu, ale když bude chuť, můžeme se roztáhnout i do ostatních parků (Stromovka, Letná, Vítkov,...) Co vás napadá? Samozřejmě bude nutné to nahlásit jako ofiko akci, ale to by neměl být problém:)

TIPY A PŘÁNÍ ...
Pokud se to povede, bude toho hodně a bude to vidět! Vůbec si netroufám říct, co by mělo být vytvořeno, jen za sebe mohu prohlásit, že se určitě pustim do něčeho hrozně pozitivního nebo do politické či systémové satiry nebo alegorie. Ale o jedno vás žádám, NEBUĎTE NEGATIVNÍ. Takového "umění" jsou plné galerie i ulice a myslím, že my máme na víc.
p.s. v centru Prahy by nebylo od věci psát případné texty i v angličtině.A už dost psaní, kdo by měl čas to číst a ostatně i psát, když můzy volají a práce čeká! Věřím, že se nás sejde dost aby to stálo za to!
Tak naschle na sněhu,
PN
 Událost

BOTRYTIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.