Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Nakladatelství Argo zve přívržence fantastiky a mimozemských hub na křest nové knihy Vilmy Kadlečkové. Šup do baru Elysium, pokřtíme tam Mycelium!

Knihu bude křtít nestor české sci-fi Ondřej Neff, na Hang Drum zahraje Jiří Šámal, a k tomu ochutnáte myceliální mimozemské sušenky a prozkoumáte nově otevřený café bar (kde se dá opatřit i poživatelnější jídlo a pití - čistě pozemské). První i druhý díl ságy Mycelium bude k zakoupení se slevou přímo od agenta nakladatelství Argo (zásobte se na Vánoce, nic lepšího stejně neseženete, a ještě vám to autorka zkrášlí podpisem!). Po křtu bude následovat beseda s autorkou i hosty. Pokud se nikdo na nic nezeptá, dojde na nejhorší: na autorské čtení. Po něm už přeživší dostanou rozchod a budou se moci bavit po svém, jak už se to tak v barech dělává. Těšíme se na vás!

A Církev Akkütlixova se taky těší.

BRAMBOREENA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRAMBOREENA --- 15:25:18 9.12.2013
WILDENBURY_SQ: ... a to mám pocit, že pořád visím na netu a propaguju a propaguju, až se ze mě kouří... :D
No tak snad houbičky nezklamou.

Jinak minireportáž a fotky z akce jsou v auditku o Myceliu: [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]
WILDENBURY_SQ --- 22:45:04 8.12.2013
Chmmm, vůbec jsem o eventu nevěděl, stejně tak o knihách... Ale na nyxu stačí málo. Už jsou objednaný oba díly (společně s Miévillovým Kolejmořím, obávaje se, že honění obřího krtka už bude přeplácaná slátanina :), tak jsem na mimozemský houby zvědavej.
BRAMBOREENA --- 22:54:59 4.12.2013
Díky všem, že jste přišli, bylo to s vámi fajn! :)
BRAMBOREENA --- 15:31:17 29.11.2013
V šest bude konec oficiálního řečnění a programu, pak se vyhlásí volná zábava (omezená zřejmě jen zavírací hodinou). Rozhodně se nechystám zmizet v šest, třeba Julianne a Sombra taky dorazí až na sedmou.
VANEK --- 11:27:07 29.11.2013
Fakt je oficiální konec už v 6? To asi ani nestihnu.