Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

32 uživatelů půjde

hledání


V galerii pražské NTK se na čtyři dny usídlí festival robotického umění . VSTUP ZDARMA.

Na místě bude výstava, přednášky, filmy, prezentace robotů i možnost si něco vyzkoušet ve workshopech.
Událost je organizována dánskou marketingovou a eventovou spolecností Vive Les Robots!. Většina přednášek a workshopů bude v angličtině.
Pro více informací se podívejte na českou verzi webu, nebo sledujte FB event.



středa, 27.11
18:00 - 22:00 ABB Robotics (SWE) - Robot demonstration
18:00 - 22:00 ARBot (CZE) - Robot demonstration
18:00 - 22:00 LEGO MINDSTORMS (DNK) - Robot demonstration
18:00 - 22:00 Tvor (CZE) - Robot demonstration
18:00 - 23:00. Opening of the Exhibition at Cafe Neu Romance 2013
18:00 -22:00 - LEGO MINDSTORMS Fun Zone
18:30 - 20:30 Electronic Puppets (FRA) - WS
19:00 - 19:15. Opening Talk of Cafe Neu Romance 2013
19:30 - 22:00 Droid1 (CZE) - Robot demonstration
20:30 - 21:30 France Cadet (FRA) - lecture
20:30 - 21:30 Opening lecture of Cafe Neu Romance 2013: France Cadet (FRA) "Teaching robotic dogs new tricks"

čtvrtek, 28.11
09:30 - 21:00 - LEGO MINDSTORMS Fun Zone
09:45 - 10:00 ABE (GBR) - movie
10:00 - 11:00 Mari Velonaki (AUS) - lecture
10:00 - 21:00 ABB Robotics (SWE) - Robot demonstration
10:00 - 21:00 LEGO MINDSTORMS (DNK) - Robot demonstration
11:00 - 11:15 Changing Batteries (MYS) - movie
11:15 - 12:00 Alex Kiessling (AUT) - lecture
12:45 - 13:00 Girl and Robot (DNK) - movie
13:00 - 14:00 David Cerny (CZE) + Milan Gustar (CZE) - lecture
14:00 - 18:00 Tvor (CZE) - Robot demonstration
14:30 - 16:30 Electronic Puppets (FRA) - WS
14:30 - 17:30 (DNK) - Robot Guided Tour
18:00 - 18:45 Fernando Orellana (USA) - lecture
19:00 - 19:15 Karakuri (AUS) - movie
19:15 - 20:15 Zaven Paré (FRA) - lecture
20:30 - 22:00 Mechanical Love (DNK) - movie

pátek, 29.11
09:15 - 9:30 Modin (HKG) - movie
09:30 - 10:00 France Cadet (FRA) - Seminar: Our Robotic Future
09:30 - 21:00 - LEGO MINDSTORMS Fun Zone
10:00 - 10:30 Vojtech Vonasek (CZE) - Seminar: Our Robotic Future
10:00 - 21:00 ABB Robotics (SWE) - Robot demonstration
10:00 - 21:00 LEGO MINDSTORMS (DNK) - Robot demonstration
11:30 - 11:45 Blinky TM (IRL) - movie
12:30 - 14:30 The Pub (CZE)
14:30 - 17:30 (DNK) - Robot Guided Tour
18:00 - 19:00 Tvor (CZE) - Robot demonstration
19:00 - 20:00 Martin Dlouhý (CZE) - DIY / Maker Evening
20:00 - 21:00 Magnus Wurzer (AUT) - DIY / Maker Evening

sobota, 30.11
10.00 - 11:00 Jana Horakova (CZE) - Karel Capek & RUR-Seminar
10:00 - 12:00 - LEGO MINDSTORMS Tea-serving competition
10:00 - 14:00 ArBot (CZE) - Robot demonstration
10:00 - 16:30 ABB Robotics (SWE) - Robot demonstration
10:00 - 16:30 LEGO MINDSTORMS (DNK) - Robot demonstration
11:00 - 12:00 Josef Keleman (SVK) - Karel Capek & RUR-Seminar
12:00 - 13:00 Louis Armand (AUS) - Karel Capek & RUR-Seminar
13:00 - 16:30 Droid1 (CZE) - Robot demonstration
13:00 - 16:30 Tvor (CZE) - Robot demonstration

*vysvětlivka: WS=workshop

DLOUHA_POTVORA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RIMSAK --- 21:59:16 27.11.2013
Moc se mi v NTK líbilo a určitě přijdu víckrát, protože jednou nikdy nestačí :))))
DLOUHA_POTVORA --- 7:55:22 27.11.2013
Připomínám, že dnes máme zahájení, doražte!