Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Po roce je tu opět Ste McCabe z Edinburghu a tentokrát s sebou přiveze mayr z Vídně, se kterou vydává split EP. Večírek zahájí košický Samčo (člen kap

Ste McCabe // Queer-feminist one-man electro punk band
http://stemccabe.bandcamp.com/

Ste je z Edinburghu, delší dobu hrával v různých projektechu a od roku 2006 vystupuje sólově. Elektrické bicí, elektrická kytara, synťák a hlavně hlas, kterým zpívá o věcech, jako je homofobie či zneužívání, anebo o tom, jaké to je být gay a zároveň dělník. Hrál už všude možně - od punkových koncertů na squatech až po Glastonbury.

MAYR // Queer-feminist one-mayr electro punk band
https://soundcloud.com/mayr/

MAYR je sólistka z Vídně - pravým jménem Birgit Michlmayr. Hraje na kytaru, synťák, housle a krabičky a vychází z toho něco mezi punkem a šansonem. Split se Ste je její první nahrávka, příští rok je v plánu i první album. Krom toho hraje ještě v queer-kýč-punkové kapele First Fatal Kiss a v noise-improvizaci Mutt/Mayr/Hackl.

Samčo, brat dážďoviek // Catholic one-samčo electro toy band
http://bandzone.cz/samcoszabco
http://bandzone.cz/pentagramcek

Producent a DJ křesťanské elektronické hudby vytvořil skladbu “Je pre mňa jediný”. Skladba vznikla “po dlhých neúnavných modlitbách, po túžbe slúžiť Bohu svojím hudobným talentom". Známý z kapely Pentagramček, ale tentokrát vystoupí sólově a ukáže vám, jak se hraje na plyšová zvířátka.

https://www.facebook.com/events/392273347542442/

PARANORMAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.