Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Léonore Boulanger + Cermaque @ Bajkazyl Žizkov

Marie & Bajkazyl uvádí: Léonore Boulanger (Fr) + Cermaque 6.listopadu 2013, 20:00 Bajkazyl Žižkov

Leonora Boulanger vyrostla na Pařížském předměstích "Oulipo's poets". Zpívá francouzsky, německy a improvizuje v neidentifikovatelných jazycích.

Synesthesia. Impediment. Anomaly. Restart. Primitivism.

Dříve cestovala z jednoho pouličního festivalu na druhý, až nakonec v roce 2011 v Hamburku nahrála své debutové album "Square Ouh La La", které v únoru 2013 vyšlo na labelu Clouds Hill.

http://vimeo.com/54150747

http://www.clouds-hill.com/releases/Leonore_Boulanger-Square_Ouh_la_la

http://www.leonoreboulanger.com/
-

Jakub Čermák aka Cermaque je původem teplický písničkář, básník, busker a občasný režisér, v současnosti žijící převážně v Praze.
Knižně vydal sbírky poezie: Resumé sedmnáct (Šimon Ryšavý, 2004), Padavčata (Protis, 2006) a Stroboskopy (Kniha Zlín, 2011); pod hlavičkou CERMAQUE tři autorská alba svých písní: Krajiny bez rytíře (Polí pět, 2008), Dům slzí (Guerilla records, 2009) a Přítel holubů (Kniha Zlín, 2011) a chystá nové album, které by mělo vyjít v příštím roce.

http://bandzone.cz/cermaque

---

Léonore Boulanger grows up in the suburbs of the "Oulipo's poets" around Paris. She sings in French, German, improvises some unknown languages.
The voice searches the lines and colors in an extra-European vegetation. Synesthesia. Impediment. Anomaly. Restart. Primitivism.
She constantly travels to sing at street festivals, from Avignon to Ferrera to Friedrichshafen, until she eventually came to Hamburg in 2011 and started recording her album „Square Ouh La La“, which was released on Clouds Hill in February 2013.

---

Vstupné dobrovolné, leč doporučené 50,- a víc
fcb: https://www.facebook.com/events/515344631888582/?fref=ts

XMARIE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.