Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.iim.cz/

Prezentace skupiny mediálních umělců z USA, vstup volný.

Intermédiální performance souboru Double Vision představuje spojení tance, elektroakustické hudby, videa a interaktivních technologií. Jejich koncepty jsou založeny na experimentování s formou a nástroji, v hledání významů v proměnlivé oblasti dnešní audiovizuální kultury. Jejich skupinová díla využívají komplexní, humorné a neustále se proměňující tvůrčí strategie.

Soubor Double Vision ze San Franciska je vedený režiséry Seanem Clute a Pauline Jenningsovou se v posledních letech prosadil v USA i v mezinárodním kontextu. Od svého založení v roce 2003 představili celou řadu autorských realizací více než 15000 divákům v USA a v Evropě. Oba režiséři představí současnou tvorbu Double Vision s důrazem na široké spektrum použitých technologií a médií (propojení sensor tracking, video tracking, animatce, tanec, zvuk, prostorová tvorba, atd).
www.double-vision.biz

Dorsey Dunn je zvukový a mediální umělec, tvůrce zvukových instalací určených převážně pro galerijní prostor. Ve své práci uplatňuje intermediální přístup, krom samotného media zvuku využívá pro prostorové instalace řadu dalších materiálů a objektů. Jeho instalace jsou koncipovány jako svébytné akustické situace založené na prostorovém rozmístění zvuku a jeho interakci s prostorem a dalšími objekty.

Dorsey Dunn představí své instalace z hlediska interaktivního zpracování zvuku, stavby komunikačního interface a možnosti interaktivity ve scénickěm prostoru.
www.dorseydunn.com

FISHEYE_100
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.