Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Ostřílené osobnosti pražské dnb scény Stanzim a Nitrous ze seskupení Volnej Průběh dorazí již brzy na Sklenick!Djs:
Nitrous & Stanzim (Volnej Průběh, PRAHA)
Dubtrax (Ultimate crew)
Innerscope & Johney (Futurespective Music)

-----

Ostřílené osobnosti pražské dnb scény Stanzim a Nitrous ze seskupení Volnej Průběh dorazí již brzy do Brna. Jejich hudební zaměření se dá jen těžko zaškatulkovat a dá se říci, že nezná hranic. Je to už nějaká doba, co pánové z Volnýho Průběhu (kam patří ještě Touchwood, Rade a AhZ) začali v Praze organizovat tématické večírky. Za zmínku stojí např. událost Volnej Průběh Crossem, kde hostili už několik zahraničních jmen. Nejen tam, ale také v rádiu a nebo na známém festivalu Shotgun, se snaží lidem ukázat, že některé experimentální subžánry drum & bassu stojí za pozornost. Jak říkají, jde především o hudební prožitek, navození různých nálad a atmosfér. Závod o co nejrychlejší mixy nebo o největší nářez se tedy od nich čekat rozhodně nedá. Na druhou stranu je nutno říci, že nuda to rozhodně není. Už za ty léta působení dobře vědí, jak vám naservírovat hudební lahůdky tak, aby vás strhly do eufórie.

Aby toho nebylo málo, pozvání přijal i talentovaný producent a dj Dubtrax, který má na kontě už několik povedených deepových pecek. V plánu je např. release na českém labelu Sun Side Records a vypadá to, že tímto to rozhodně nekončí!

Lineup ještě doplní pánové Johney a Innerscope za Futurespective Crew. Dá se říci, že Futurespective Music je brněnská obdoba Volnýho Průběhu. Jejich tvorbu lze slyšet na kompilaci Futurespective Intro, která je volně ke stažení na jejich domovské stránce futurespective.net. Kdo chce víc, ať zabrousí do jejich profilů, kde jsou linky na soundcloud apod.

Uvidíme se na Skle!

-----

https://www.facebook.com/volnej.prubeh
https://soundcloud.com/dubtrax
https://soundcloud.com/johney
https://soundcloud.com/innerscope

-----

FACEBOOK UDÁLOST:

https://www.facebook.com/events/239880376169794

-----

Vstup pouhých 30,- :::: Start 21:00

-----

www.sklenick.cz
www.futurespective.net
www.facebook.com/FuturespectiveMusic

BRAINSCAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.