Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Merta, Hutka, Janota, Smrz - benefice pro Slunecni

Luxusni folkovy koncert v podani ceskych legend podpori Skolu v himalajskem Kargyaku.

NOVOTNÉHO LÁVKA > 18:00 > vstupné 250,- Kč / snizene vstupne pro studenty, ZTP etc. 120,- Kč > ÚČINKUJÍ Vladimír Merta / Ora Pro Nobis / Jiří Smrž / Jaroslav Hutka > PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Ticketportal / zaslání poštou / osobní odběr v Praze

Vladimír Merta
Hudebník, publicista, esejista a spisovatel. Nestraník. Věnuje se filmové, divadelní a scénické hudbě, zhudebňování poezie, improvizované hudbě na pomezí žánrů. Od roku 1991 vydal ve vlastním nakladatelství ARTeM knihu textů, školu hry na harmoniku a kytaru, zvukové nosiče. Dnes spolupracuje s vydavateli ARTA, Galén, na Slovensku Opus a Hevhetia.

www.vladimirmerta.cz

Ora Pro Nobis
Vokální skupina postavená na zpěvu tří charismatických zpěvaček, Lubici Christophory, Romany Šilhavé a Terezy Podobské, které na kytaru doprovází průkopník českého minimalismu Oldřich Janota a jeho syn Sebastián, hrající na klarinet.
Název Ora pro nobis, přeloženo Oroduj za nás, napovídá, že hudba této skupiny není jen roztančenou oslavou přírody, nýbrž i naší milé patronky, Panny Marie.

www.orapronobis.cz

Jiří Smrž
Surovec, který při koncertě drží kytaru pod krkem a rve za struny, jako by si s nimi chtěl vyřídit všechny účty z mládí. A pak ji konejší a hladí a prosí za odpuštění. Je to ten, který křičí bolest a touhu příběhů, co spatřil za zdmi kolem sebe... i v sobě... Křičí kultivovaným jazykem intelektuála, a pak zase pláče a sténá jako miminko, co předčasně vyrostlo v dospělého muže.
Dřevorubec a čistič melioračních stok... s duší snílka.

www.jirismrz.estranky.cz

Jaroslav Hutka
Folkový hudebník, skladatel a písničkář, který si dnes vydává svoji tvorbu sám ve vlastní edici Samopal, kreslí si a tiskne obaly, CD prodává nebo rozdává na koncertech. Vystupuje v malých sálech a klubech, někdy společně s kytaristou Radimem Hladíkem. Publikuje své fejetony, je členem čestného předsednictva občanského sdružení Společnost pro trvale udržitelný život a Čestné rady sdružení Děti Země. Podílel se na tvorbě cyklů ČT Příběhy železné opony a V zajetí železné opony.

www.hutka.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
přes Ticketportál
doručení poštou: zájemci mohou zaslat email (objednávku) na sylva.cervenkova@suryaschool.org (podmínkou je předchozí úhrada vstupenek na číslo účtu Surya o.s.) Při platbě uveďte do zprávy pro příjemce jméno+příjmení+slovo koncert , variabilní symbol :3010. Číslo účtu pro zaslání platby je 21 36 17 426 / 0300
V Praze je možné získat vstupenky také osobním odběrem po předchozí domluvě na tel.: 728 089 113, nebo e-mailem: khnykova@centrum.cz

SLUNCULAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.