Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


SVFFER (d) - nová kapela lidí z Alpinist a Unrest. hrubá silová rubanice s řvaným dívčím vokálem PALAHNIUK (cz) - energickej emo/punk, brzy sedmip
ZDAR lidi krve!
víme, že do vás palíme jeden koncert za druhým a že se to už asi ani nedá vstřebávat, ale přesto: rádi bychom vás pozvali na koncert 22. října na Cibulce. Ve střevech božích to bude kurevsky dunět, a až nás to přestane bavit, sejdeme se venku, pod mrazivejma hvězdama, kde bude plápolat oheň. Cibulka je navíc v podzimních barvách úplně nádherná, listnáče okolního lesoparku kouzlí překrásnejma barvama, tenhle vejlet bude zkrátka stát za to!

O salvu se postarají:

SVFFER - nová kapela členů ALPINIST a UNREST. Po tom, co si ALPINIST dali pauzu, založili hyperaktivní odpadlíci novej projekt, s kterým vyráží na menší vejlet po Evropě. Hudebně se jedná o kurevsky rychlej, brutální sypec s hrubým dívčím vokálem připomínající spolky typu Punch, No Statik, místy se zatěžkanými rozostřenými riffy ala Damad či Narrows. Texty o každodenní rutinně, odcizení a neschopnosti najít východisko z neutěšené situace.

PALAHNIUK asi není nutný nijak zevrubně představovat. Snad by se pouze slušelo říct, že tito skvělí chlapíci konečně dokončili natáčení materiálu na sedmipalec, který bude výhradně o lásce (neboť všechny podstatné věci života lidského se týkají lásky) a který snad už brzy vyjde na DAMAGEDONE records! Na živo vždy strhující a energickej emo/punk.

DĚTI DEŠTĚ - primitivní mrdanice s industriálními kořeny. Podlazenej zvuk, vzpomínky na kov a brutální lyrika schovaná do bahnitejch riffů. Po delší pauze opět v plné síle. V listopadu se chystají k Hromymu do Jindřichova Hradce, aby zde natočili novej materiál, kterej zazní i na Cibulce.


Koncert začně kolem 19:30. VSTUP KLOUZAVEJ (dobrovolnej) = kdo nemáte prachy, ale chtěl by přijít, určitě doražte!!! Venku oheň, veganskej guláš, čaj se slivovicí, hvězdy a silenciooooo.

Dav / HLUCH

VALADA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.