Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Zveme Vás tímto na Horror Halloween vol. IV

Americký svátek Halloween snad netřeba nikomu blíže představovat. V posledních letech v naší zemi získává větší a větší popularitu. Každopádně vám tu nechceme rozebírat tento svátek do detailu jako se spíš zaměřit na naší tuzemskou alternaci na ve formě již tradičních Halloweenských večerů spojených s produkcí všeho druhu.
Po delší dobu hostil tyto Halloweenské akce klánovický klub Black pes. Letos se však snaží přiblížit o něco více do srdce prahy a jako své nové útočiště si vybírá vysočanský atomový kryt s jedinečnou atmosférou nesoucí název Cover place (mapa).

Horror Halloween vol. 4

Oproti minulým ročníkům si však tento připravil něco navíc k již tradiční Halloweenské výzdobě s vítanou možností dorazit ve vámi zvoleném kostýmu pro navození autentické atmosféry tohotu dnu v roce. Letos totiž za dokonale nabízejících se rozsáhlých prostor klubu jsou pro vás připraveny rovnou dvě sekce odlišných produkcí a je jen na vás co vám bude více po chuti v průběhu večera.
V té první si pro vás terapeutický spolek HELL CORE připravil speciální pavilon pro pacienty, kteří vyžadující zvláštní péči či zacházení. Masáže sluchovodu zajístí HELL CORE DJs, kteří budou celý večer přikládat pod kotle jen ty nejhrubší kusy a chovanci ústavu si pro vás připravili hned několik živých vstupů na téma: Zásadně bez umrtvení.
Druhá sekce je již tradičně ve znamení čistě hudební produkce nesoucí název Brutal Destroy, která nabídne to nejlepší a nejextrémnější z vod domácího (tuzemského) undergroundu. Vedle stálic těchto večerů v podobě legendární pardubické HC bandy STREETMACHINE, kterou není třeba nijak dlouze představovat a všem známou formaci SODOMA GOMORA, která v tomto roce opět chrlila tuny novinek ve formě nového alba nesoucí nazev Éra déra se představí i znovuzrozená smečka Beast Within the Sound, která vypustila v květnu tohoto roku svojí debutovou desku Eternal Conflict a posléze jí předvedla i na letošním Jaroměřském Brutal Assaultu. Celý večer tohoto pavilonu posléze završí DJ BA2S, který je spoluzakladatelem seskupeni s nazvem Chaozz a aktualně je rezidentním DJ klubu Chapeu Rouge.
Co říci na závěr? Snad jen to, že zdi vysočanského cover place v minulosti ještě nikdy nehostily akci tohoto formátu a záleží už jen na vás zda z toho společně dokážeme vytvořit novou tradici. Do karet pak hraje také vstupné, které bude činit pouhých 150,- Kč (s maskou 100,- Kč) s možností navštívit všechny sekce a zákoutí klubu a byla by proto veliká chyba si na pátek 1.11. plánovat něco jiného.

Těšíme se na Vás !!!

See ya!

Line-up:

Brutal Destroy stage
20:00 = Beast Within the Sound (metal / Praha) FB / bandcamp
21:00 = StreetMachine (hardcore-metal / Pardubice) FB / U-tube
22:00 = Sodoma Gomora (horrorcore rap - Řezník & DeSade + DJ Ill Rick / / Rumburk, Praha) FB / web
23:00 = MC Fudy (hip hop) FB
00:00 = DJ BA2S (alternative-hip hop / Praha) FB / web

Hellcore Stage
20:00 - 00:00 = special show Hellcore + Hell DJs

Akce @ BZ / Událost @ FB / Plakát

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.