Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


TEKNO / DIGITAL HARDCORE / GRINDCORE / CINEMATIC / INDUSTRIAL / CYBERGRIND / BREAKCORE

CHRYSALIDE (FR) - digital hardcore/ industrial punk
CONTRASTIC (CZ) - grindcore / electro KULT
MALAKWA (FR) - digital punk
LADYSCRAPER (UK) - breakcore
ATTACK OF RAGE (SK) - grindcore
SKULL VOMIT (USA) - breakcore
SONIC AREA (FR) - cinematic dark electro
GUTALAX (CZ) - goregrind
M.A.C. OF MAD (CZ) - techno-metalo grind
BBYB (CZ) digital grindcore
+
IGRA SOUND SYSTEM
REDIVIDER (1,5 V)
PETE ON SPEED (AHUMADO GRANUJO)

START: 17H
VLEZ: 199K / 8E

UDÁLOST NA FACEBOOKU TU: https://www.facebook.com/events/119993141488691/?fref=ts

MASKY S SEBOU !!!

.........................................................................

CHRYSALIDE (FR) - Nabušený mix industrialu, punku a digital hardcore ve stylu ATR, NIN nebo Ministry, ostravským horníkům, svou špinavou uhelnou vizáží dobře známí... Nemalo z nás, se muselo po jejich minulém výborném babayabálním vystoupení drhnout drátěným kartáčem hluboko uších i daleko za ušima :))) Tentokrát nás ovšem rozdrtí peckama z budoucího alba !!!
https://myspace.com/chrysalideaudiotrauma/music/albums
https://www.facebook.com/chrysalide.audiotrauma

CONTRASTIC (CZ) - Kultovní záležitost je po letech trucování opět zpět !!! A že patří mezi první české průkopníky křížení grindcore s elektronikou, věc na počátcích milénia zcela neslýchanou, tady snad nemusíme nikomu dlouhosáhle vysvětlovat. O letošním předskakování The Dillinger Escape Plan, ani nemluvě :) Zazní i nový matroš JAŘMO z připravovaného splitka s Attack Of Rage !!!
http://bandzone.cz/contrastic
https://www.facebook.com/Contrastic

MALAKWA (FR) - Fajné cyberpunkové duo z Marseille se po čase vrací do Ostravy se svou energicky výbušnou směsicí industriálních syntezátorů, z řetězů urvaných kytarových riffů, digital hardcore a provokativních punk-rockových vokálů. Minule jste se na ně punkově vysrali, takže je potřeba to urychleně dát do pořádku ! :D Každopádně přivezou taky představit své nové album OCCULTRONIC, takže se máme na co těšit !
www.malakwa.bandcamp.com
https://www.facebook.com/malakwaofficial

LADYSCRAPER (UK) - Doporučujeme nenechat si ujít !!! Magorský mixung death metalu, breakcore, rave, popu, techna, ragga, jungle, gabba, hip hopu, grindu a kdoví čeho všeho ještě, v silně zahuštěnou krvavou kaši. Vše bude totálně zničeno a znovu spojeno v jeden velký neukázněný hit, v jednu velkou taneční euforii.... Nakonec Barrák spadne a všichni budeme prostě mrtví :D
https://soundcloud.com/ladyscraper/ladyscraper-pet-brick
https://www.facebook.com/pages/Ladyscraper-official/129025617137679?fref=ts

GUTALAX (CZ) - Kdo by je neznal ? Již silně provaření připosránci z Kremže, kákající bukkakýři a různě jinak umazaní nutelláci se svým veselým Hovnoválivým Guttural Rock N´ Rollem, vykouzlí pocity štěstí snad u všech koprofilů z podpódia a doufejme, že zazní i nějaké kozí bobky z jejich nového splitu s Haemorrhage :)))
http://bandzone.cz/gutalax
https://www.facebook.com/pages/GUTALAX-cz-gore-grind-/116773548349011?fref=ts

SONIC AREA (FR) - Arco Trauma z Chrysalide se svým intelektuálně zaměřeným cinematickým temným elektrem, jenž je uhrančivým poselstvím o všech valérech absintového dobrodružství...dočkáte nespočetných výletů do vážné hudby, renesance, výmarského kabaretu nebo naopak atmosférického retro ambientu. Myslíme, že v Ostravě věc doposud neslýchaná ! :) A láhev s tyrkýsovým pelyňkovým nápojem jistě na baru taky najdete :)))
http://ant-zen.bandcamp.com/album/music-for-ghosts
https://www.facebook.com/pages/SONIC-AREA/55148727462

SKULL VOMIT (USA) - Zběsilý breakcore harcovník, který se s tím, stejně jako jeho skoro jmenovec LADYSCRAPER taky moc nepárá, nic moc neřeší a sype do lidí, jednu vymazlenou pecku za druhou, až jim vypadávají špunty z uší. Jeho spolupráce s elitou žánru - BONG-RA, či OTTO VON SCHIRACH, taky trochu napovídá, že to není jen tak nějaká lama, co poprvé zapla komp :D Dámská volenka je zaručena, pane !!! :)))
http://peaceoff.bandcamp.com/album/welter-skelter-ep
https://www.facebook.com/djskullvomit

ATTACK OF RAGE (SK) - Troufáme se říct, že se v současné době jedná o nejznámější slovenskou grindcore grupu, která vás nenechá ani na chvíli vydechnout, natož napít se piva, či jiných tekutých laskomim. Rychlé grindcorové smršti jsou místy prošpikovány našlapanými hardcorovými, crustovými až skoro rockenrollovými pasážemi, kde si přeci jen trochu odpočinete, ale ne na dlouho :))) Kapela doufejme představí i zbrusu nový materiál, z připravovaného split vinylu s CONTRASTIC !
http://www.bandzone.cz/attackofrage
https://www.facebook.com/pages/Attack-Of-Rage/80941023995?fref=ts


M.A.C. OF MAD (CZ) - Ano, zase je tu máme, bez nich by Babayabál, už neměl ani cenu :))) Tenhle metalo-techno-industrial na scéně oxiduje již bezmála 20 let, v Ostravě jsme je viděli minimálně 10x, ale zdejší fanoušci je stále milujou, takže to prostě pořád není dost !!! :))) Mistr Chymus bude opět vraždit kukadlama jak zrcadlama !!! :D
https://www.facebook.com/macofmad
http://bandzone.cz/macofmad


BBYB (CZ) - nic aneb kdo by to neznal :)
http://bandzone.cz/bbyb
https://www.facebook.com/babayaba

........................................................................

MASKY S SEBOU !!!

KINO66Y6
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.