Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Club Fabrička, Český Krumlov - PURE TECHNO NIGHT

 [Popis]

Program:
20:00-21:00 Grom vs. Fillutto (tech-trance, tech-house)
21:00-22:30 Spigl vs. Pluge (techno)
22:30-00:00 Psylector (birthday techno set)
00:00-01:30 Calbee (dark techno)
01:30-03:00 Wetrix (detroit techno)
03:00-04:30 B.UNQ! (hard techno / schranz)
04:30-06:00 Sindhyl (acid techno)

http://soundcloud.com/b-unq/
http://soundcloud.com/wetrix/
http://soundcloud.com/calbee/
http://soundcloud.com/spigl/
http://soundcloud.com/pluge/

Premiérová noc plná kvalitního techna v českokrumlovské Fabričce již zanedlouho! Těšte se na pátek 18. října 2013! Českrumlovský rodák DJ Psylector, za podpory svých přátel a hostů, uvádí párty s názvem Pure Techno Night!

Po dlouhé absenci kvalitních techno mejdanů v jihočeském kraji se u příležitosti oslav Ondrovo 30. narozenin zrodil nápad uspořádat oslavu ve velkém stylu, a jak jinak než na párty! Akce bude netradiční hlavně z toho důvodu, že většina Djs bude mít v Českém Krumlově svou premiéru, a tak si nenechte tuto unikátní příležitost rozhodně ujít.

Akce Pure Techno Night by měla být jak osvětou pro začínající clubbery, tak i dalším skvělým zážitkem pro pravidelné návštěvníky parties. Jak již bylo řečeno, své narozeniny zde oslaví jeden z aktérů této párty, a tak mu přijďte v hojném počtu popřát! Line-Up je rozhodně zárukou kvalitního detroit-, dark- a hard-techna po celou noc.

Zapište si tedy do kalendářů, diářů i telefonů termín 18. 10. 2013. Akce začíná úderem 20.h, kdy se za mixem představí nováčci DJ Grom vs. DJ Fillutto. Věříme, že je publikum ve Fabričce dostatečně podpoří! Tančící party-people na parketu je jistě vybičují ke kvalitnímu výkonu.

Po dvojici nadějných krumlováků budete mít příležitost ke srovnávání s ostřílenými matadory. Jako druhá dvojice totiž rozvlní membrány reproduktorů DJ Spigl známý též jako Deep Paranoya z Ostravy a jeho kamarád a kolega DJ Pluge z Prahy. Tito dva zkušení Djové a producenti vydávají již řadu let vlastní techno na zahraničních labelech a působí na klubové scéně nejen v Praze, Brně a Ostravě, ale díky jejich přátelství s Psylectorem zamíří konečně i na jih Čech, kam se podle jejich slov nevýslovně těší.

Po úderné dvojici ostravsko-pražského techna se vám představí oslavenec, DJ Psylector, vlastním jménem Ondřej ŠTĚPÁN! Pro tento večer si přichystal tvrdé, melodické i nějaké ty old-school tracky, protože rád vzpomíná na svoje první návštěvy parties. Podle jeho slov postrádá příležitosti k hraní, a tak se rozhodl, že na vlastní náklady uspořádá narozeninovou párty ve velkém stylu. Řekl nám také, že ho moc potěší, pokud bude mít pro koho zahrát a to pro něj prý bude ten nejlepší dárek, který si k narozeninám může přát.

Headlinery celé akce bude bezesporu hvězdné trio:
- pražská hard-techno Djane B.UNQ! [Naked Lunch]
- jindřichohradecký detroit-techno DJ Wetrix [Axaminer Records]
- pražská dark-techno Djane Calbee [Duality Djs]

Vymazlené sety těchto tří hvězd si budete moci naplno vychutnávat zhruba od půlnoci do půl páté ráno. Velkým překvapením pro krumlovské publikum budou rozhodně obě dámy Lucka Calbee a Veronika B.UNQ!, které oživí párty nejen svým citem pro hudbu, ale i příjemným zevnějškem. Nenechte se ale zmást, obě slečny (ač navenek působí křehce) hrají hodně tvrdou hudbu, a tak nečekejte žádné ukolébavky. Také DJ Wetrix slíbil, že to nebude žádná diskotéka, takže se můžete těšit na solidní nařez i v jeho podání!

Na závěr celé akce se za mixážním pultem objeví, všem místním dobře známý, DJ Sindhyl z uskupení Virus Sound System, který si pro tento speciální večer nachystal tracky ve stylu acid-techno! Vetšina z vás již jistě nemá pochyb o tom, že před Lukášovým setem na závěr, akce zdaleka nekončí a nemá smysl odcházet domů dřív než v 6 hodin ráno!

Párty startuje úderem 20. hodiny a potrvá minimálně do 6. hodiny ranní. Vstup na akci je 50,-Kč a prvních 50 příchozích obdrží u vstupu svítící dárek. V okolí klubu bohužel není bankomat - vezměte si proto s sebou dostatek peněz na drinky pro sebe, Djs a přátele. K zakoupení budou i trička a svítící předměty. (nejbližší bankomat je cca 1-2km od klubu)

POINTER23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BBAN4N --- 20:00:50 17.10.2013
AGRICULTEUR: Ty jo tak ty zavítáš do Krumlova jo? Mazec! :-)
SINDHYL --- 12:09:23 15.10.2013
6 kW audio support by VIRUS SOUND SYSTEM - jen se těšte! :D
SPIGL --- 0:15:55 9.10.2013
Neasi pyco ;)