Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Workshop točení s poi a žonglování v jičíněFireshow.cz ve spolupráci v Pavlou „Paolou“ Fejfarovou pro Vás připravili druhé pokračování workshop točení s poi a žonglování. Workshop proběhne v neděli 20.10. v Jičíne v K-klubu (Valdštejnovo nám. 99). Prostor je pronajatý od 11:00 do 14:00

Workshop opět povede Jiří „Tuleň“ Babůrek. Volně navážeme na minulý workshop, který proběhl v Libosadu. Zopakujeme si základní věcí z minula a začneme je zapojovat do komplexních paternů.

Stejně jako minule se můžeme věnovat i trikům na přání. Vše je o vzájemné diskuzi a zájmu celé skupiny.

Workshop je určen pro všechny pokročilosti. Vždy se snažíme ke každému přistupovat individuálně, aby si z workshopu odnesl co nejvíce.

Věnovat se budeme hlavně poi a míčkům. Pokud bude zájem můžeme se věnovat i kontaktnímu žonglování a manipulaci s předměty.

Na workshop přivezeme vlastní půjčovnu hraček, takže pokud nemáte vlastní, nevěšte hlavu, rádi Vám vše na místě půjčíme.

Pokud by jste měli zájem naučit se nějaké konkrétní triky, nebo variace, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi workshop upravíme aby se Vám líbil.

Cena workshopu: 250Kč


Závazné přihlášky prosím zasílejte na e-mail Tulen@fireshow.cz. Do přihlášky uveďte celé své jméno a způsob platby. Obratem Vám pošleme potvrzovací email. Upozorňujeme, že pokud se zúčastníte události na některé ze sociálních sítí (nyx.cz, facebook.com), tak to není bráno jako závazná přihláška.

Minimální počet lidí pro otevření workshopu je pět. Tento počet lidí je dán cenou pronájmu prostoru. Kapacita prostoru je cca 10 lidí, ale když se šikovně poskládáme, určitě se nás vejde o kousek víc.

Možnosti platby:


Převodem na účet 670100-2201698141/6210. Do poznámky pro příjemce napište Vaše jméno a email. Platbu potvrdíme odesláním emailu. Platby posílejte nejpozději do úterý 15.10. aby jsme stihli platbu přijmout.

Další možností je zaplatit dopředu Pavla Paola Fejfarová v hotovosti. Ta bydlí v Jičíně a ráda od Vás peníze převezme. Domluvit se s ní můžete na čísle 607 735 055 nebo na mailu p.fejfarova@seznam.cz.

Poslední možností je zaplatit v hotovosti na místě. Poprosíme, aby jste si přinesli částku přesně.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně workshopu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jiří „Tuleň“ Babůrek: 774 905 077, tulen@fireshow.cz
Pavla “Paola” Fejfarová: 607 735 055, p.fejfarova@seznam.cz

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.