Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


12. 10. 2013 / PALÁC AKROPOLIS (Malá scéna), PRAHA FUNK / HIP HOP / BREAKS / AFRO & LATIN

Událost na FB: http://www.facebook.com/events/162815680586806/
O akci na magazínu: http://royal-flush.cz/belgicky-zamali-bude-zlatym-hrebem-oslavy-patych-narozenin-royal-flush-cz/

O akci:
Žijeme v době plné informací, ve které se musíme potýkat s vlivem masmédií, sociálních sítí či mocenských struktur hudebního průmyslu.
Zatímco před nástupem internetu hudební fajnšmekr prahnul po každém novém objevu a jako první pomoc mu sloužily tištěné hudební magazíny, dnes se naopak musí brodit obrovským množstvím informací a jako sítko vytřídění plevele mu jsou nápomocny internetové magazíny, které vystřídaly ty tištěné. Přesně tuto úlohu se už 5 let snaží odvádět dnes již multižánrový magazín Royal-Flush.cz – konkrétně zaměřený na žánry jako hip hop, funk, soul, jazz nebo různé afro a latino žánry.

Royal-Flush.cz však začínal jako téměř výhradně hip hopový magazín a proto narozeninovou party odstartuje hip hopový beatmaker RENK ze Sokolova, jehož nově vydaný vinyl „Renk is Forrest Drum“ bude na místě k zakoupení.
Hip hopové i breakbeatové a funkové rytmy lze očekávat od prvního z Djs zastupujícího slavící magazín – WAVEZZE, kterého vystřídá MAGIČ (druhý ze zástupců magazínu) – a s postupně gradující rytmickou směsí
Po rezidentech z royal-flush se pozornost přehoupne ke zlatému hřebu večera, belgickému Dji a producentu ZAMALIMU, který nastavenou tropickou náladu přetaví v tropickou a funky breakovou horečku v dostatečně dlouhém setu, při kterém se určitě zapotí i vytrvalejší tanečníci.
Ve vygroovovaném duchu večer zakončí sehraná dvojice Brada s Goldstarem, známá nejen ze společného pořadu Get Fonky na internetovém radiu Streetculture.

On-line hudební magazín Royal-Flush.cz slaví páté narozeniny a ať už jste se za těchto pět let stali jeho fanoušky nebo o něm slyšíte poprvé, rytmicky nabitou oslavu v prostorách pražské Akropole byste si určitě neměli nechat ujít.

ONDREJMAGICSVOB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.