Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


DJ Rush, jeden z nejoblíbenějších techno djů planety své vystoupení na The Sun Festivalu zrušil v důsledku chybné organizace. Rádi vám oznamujeme dobr

Předprodej na DJ Rushe 23.11 v L-Klubu už i na Facebooku! Prvních 300 lístků za 300 Kč! ONline aplikace zde: https://www.facebook.com/Trip2HouseParty/app_458979740806049
1

DJ Rush a CJ Bolland & MC Skreen zahrají 23.11 v pardubickém L-Klubu

DJ Rush, jeden z nejoblíbenějších techno djů planety své vystoupení na The Sun Festivalu zrušil v důsledku chybné organizace. Rádi vám oznamujeme dobrou zprávu: Pojďte si DJe Rushe vychutnat na první Trip2House Párty, v legendárním pardubickém L-Klubu v sobotu 23.11.2013.

The Sun Festival se velmi povedl a desetitisíce bavících se lidí v sobotu mohli postrádat pouze amerického TOP DJ Rushe. Koncert Space Djz byl sice vynikající náhradou, ale tenhle černý dvoumetrový maestro je prostě nenahraditelný. Pojďme společně přenést atmosféru sluncem prozářeného The Sun Festivalu do pardubického L-Klubu. Na tomto místě se přes deset let psaly dějiny české taneční scény a konaly se tu desítky úžasných mejdanů. Máte chuť si znovu naplno užít kvalitní techno party se špičkovým line upem?

V sobotu 23. listopadu se L-Klub Pardubice stane dějištěm první Trip2House Party, navazující na stejnojmenný pořad na Dance Radiu. Hlavní hvězdou bude již zmíněný DJ Rush z labelu KneDeep, jedna z nejvýraznějších a nejznámějších osobností světové technoscény. V dvojhodinovém setu nám nahradí vše, co v létě nemohl. Vzal si s sebou též svého hosta, portugalského DJe Joao Fernadese.
Druhou světovou hvězdou bude belgický CJ Bolland spolu se svým dvorním MC Skreenem. Na SOL stage na The Sun Festivalu přijel díky zpoždění až nad ránem, proto jsme se domluvili na náhradním setu na této party.
Trojici zahraničních DJů doplní česká elitní sestava – Loutka, Orbith (Subgate se omlouvá, musí zůstat v tom termínu v Brně), RAQ Edison a Golpe spolu s B.Unique v ranním back2back setu.

Druhé stage bude hostit jedno z nejoblíbenějších pódií na The Sun Festivalu, Sunny Buddha. Hrát se bude samozřejmě psy, goa a hard trance, hard style. Line up zveřejníme v září. Těšte se!

Dvě stage, tři světové hvězdy a nezapomenutelná party. L-Klub jako za doby své největší slávy. Čekejte podrobnější informace.

Uvidíme se tam!

Předprodej:
Vstupenky jsou v prodeji od středy 28. srpna v síti Tickestream a na Facebook.com/Trip2HouseParty (bez provize).
Cena edice prvních 300 vstupenek je 300 Kč (+ provize prodejce).
Další vstupenky předprodeji za 400 Kč (+ provize prodejce).
Na místě je cena vstupenky 500 Kč.
Limitovaný počet V.I.P. vstupenek je v prodeji za 900 Kč (+ provize prodejce).
Upozornění: kapacita L-Klubu je omezena.

Informace: www.Facebook.com/Trip2HouseParty

Trip2House Party 1
23.11.2013
L-Klub Pardubice (ABC Centrum)

Trip2House Techno Hall:
DJ RUSH / KneDeep, USA
CJ BOLLAND & MC SKREEN / Mole, Belgie
JOAO FERNANDEZ / KneDeep, Portugalsko
PAVEL X. RAKUSAN
ORBITH
RAQ EDISON
GOLPE B2B B.UNIQUE

Sunny Buddha Psy & Goa Hall:
Djs budou oznámeni v září.

MECADO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.