Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Amaran (Indie) 1992, hlavní role Karthik (herec, zpěvák, politik), v původním znění v Tamilštině

Název Bollywood vznikl spojením města Bombaj a Hollywood. Bombaj je starší název města Mumbaj, které je centrem Indického filmového průmyslu. Bollywood ročně vyprodukuje mnohem více filmů než americký Hollywood. Indické filmy jsou specifické nedokonalými efekty, zpěvem, tancem a délkou filmu. Některé filmy mohou být dlouhé i třeba 8 hodin a během promítání dojde k přerušení filmu a na pódiu se objeví Indické tanečnice. Toho se v Bažině asi nedočkáte, ale můžete nasát jinou atmosféru. Takovou, jaká je v Indii běžná. Při promítání je povolené pít, jíst, bavit se. Taková indická rodina jdoucí do kina jde jako na piknik.

Prvním filmem, který představíme je Amaran. Amaran je sirotek, kterého zachránil Vijayakumar. Muž ale brzy zemře a Amaran je vychováván jeho manželkou. Ta se snažila Amarana vychovat tak, aby byl laskavý a dobrosrdečný, i když žili v chudých poměrech. V dospělosti se v Tamil Nadu seznámí s gangstrem Aandava Perumal. Později zjistí, že gangster byl ten, kdo zabil jeho rodiče, když byl malý. Předtím, než se mohl pomstít byl málem ubit k smrti. Utekl do města Goa, kde pokračoval v práci pro podsvětí. Do příběhu vstoupí i velká láska a náš hlavní hrdina se zamiluje do ženy jménem Sivagaami, se kterou se ožení.
Amaran se rozhodne pomstít za smrt svých rodičů Aandava Perumalovi a odjede zpět do Tamil Nadu. Dochází k boji na obou stranách rodin.
Film je plný lásky, akčnosti, zpěvu a tance. Připrav se na 2,5 hodiny skvělé zábavy :)

Vstup zdarma
start 20:00 přijď v čas, ať o nic nepřijdeš :)


KLUB_BAZINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BOHDAL --- 16:46:36 19.9.2013
a bude nekdy i tohle?

Best Action Scenes Ever!!! (Indian Robot Endhiran) - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=7yBnl_krN_U
KLUB_BAZINA --- 16:39:44 19.9.2013
jedno z tanečních vystoupení ve filmu
Vethala Pota Sokula Naan - Amaran - Karthik movie - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=JKiSzevtFSc