Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Další ze série společných mejdanů od NEO VIOLENCE, BEEF records a Endless Illusion je tady!

Deco & Visuals by OKO3

Visual Workshops:
Tag Tool - Tron & X-Dog
MotionOcean.org - Ondřej Ševčík

DJs:
Schwa b2b Fatty M
Eva Porating
dMIT.RY
Layup b2b Raphael Kosmos
Vik
Pat Heart b2b Alex Neivel

Vstupné:
90,- celou noc při rezervaci skrz http://www.av.neoviolence.net/
100,- do 23:00
150,- po 23:00


Další ze série eventů v kooperaci tří pražských skupin - Beef records, Neo Violence a Endless Illusion. I přesto, že každá parta prezentuje trochu jiný směr taneční hudby, našli společného jmenovatele, kterým je v první řadě ryzí pojetí akcí, se silným konceptem. Právě díky tomu tu spojení dochází k unikátní kumulaci hudby i návštěvníků, kteří by se za normálních podmínek nesetkali. Po premiérové párty v Kokpitu a venkovním urban meetingu pod Barrandovským mostem se vše přesune do již dobře známé smíchovské MeetFactory, přesněji na zadní venkovní dvůr. Celá akce ponese název A/V Jatka a jak už název napovídá, silný důraz bude kladen na celkový vzhled, vizuály a workshopy na místě konání.

O celkové visuální pojetí akce se postarají velmi šikovní lidé z OKO3 , kteří v současné době patří mezi nejvyhledávanější crew na vizuálním poli, a s jejich prací se můžete potkat na předních tuzemských festivalech. V rámci této akce připraví speciální dekorace a vizuál přímo do prostorů MeetFactory.

Další obrazové uspokojení pak nabídne workshop od MotionOcean platformy (Ondřej Ševčík), která vzniká za účelem průzkumu fenoménu optické zpětné vazby a jejího působení na lidskou psychiku. Můžete se aktivně zúčastnit procesu tvorby pohyblivých struktur pomocí vašich vlastních rukou a objektů v nich držících, zapalovačů, laserových ukazovátek či jiných zajímavých zdrojů světla, které doma najdete.

A aby toho nebylo málo, v rukávu máme velmi oblíbený TagTool, u nás již několikrát představený předními pražskými street artovými umělci. Jedná se o real time urban painting skrz speciální aplikaci pro iPad a projektor. Divák tak může sledovat vývoj tvorby v přítomném čase a být tak součástí celého procesu. Kreativní nápady budou na místě realizovat nejpovolanější a pražské umělecké scéně dobře známí Tron a X-Dog.

O hudbu se postarají zástupci tří výše zmíněných uskupení, konkrétně Schwa b2b Fatty M, Raphael Kosmos, Layup, dMIT.RY a jejich hosté Eva Porating, Alex Neivel a Pat Heart a brněnská legenda – Dj Vik!

POZOR! Zprovoznili jsme rezervační formulář, díky kterému si můžete zarezervovat vstup za pouhých 90,-, který bude platit po celou noc. Maximální počet možných zarezervovaných vstupnek na jeden e-mail je 5ks. Osobně vám zpětně potvrdíme vaší rezevraci (může trvat, pokud nebudeme zrovna on-line).

Rezervujte vesele zde - http://av.neoviolence.net/

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SCHWA --- 17:23:25 18.9.2013