Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Jeden z nejúspěšnějších současných drum and bassových labelů Hospital Records se znovu vrací do Prahy.

22. listopadu 2013
Výstaviště EXPO Křižíkův pavilon B
Praha 7/Holešovice

LINE UP
CAMO & KROOKED
HIGHT CONTRAST
FRED V & GRAFIX
S.P.Y
METRIK
+ czech support DJs


Facebook událost                 

VSTUPENKY DOSTUPNÉ V SÍTI TICKETPORTAL.CZ: www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131526 

Mezi hlavní taháky rozhodně patří talentovaní Camo & Krooked, kteří se u nás těší veliké oblibě. Nesmírně populární dvojce ze sousedního Rakouska si během posledních let získala srdce mnoha tisíců fanoušků po celém světě.

Jako další headliner se představí legenda převážně mainstreamového drum and bassu High Contrast. Od roku 2002, kdy vydal své debutové album “True Colours”, se stal jedním z nejvyhledávanějších DJs na světové scéně. V poslední době pracoval na několika kolaboracích s předními zahraničními jmény nejen z drum and bassové scény.
Fred V & Grafix, rodící se hvězdy, které si vzal pod svá křídla sám majitel labelu Tony Coleman, jsou dalšími headlinery listopadové HOSPITALITY PRAGUE. Od chvíle, kdy tato dvojce podepsala smlouvu s Hospital Records, úspěšně vydala singly jako "Major Happy", který vyšel na kompilaci Sick Music 3, hitovka "Purple Gates" nebo úspěšné "Goggles EP".
Brazilský producent S.P.Y se neodmyslitelně zapsal do historie Hospital Records. Podle něj existuje v dnb ještě spousta míst k objevování a tenhle žánr rozhodně není jenom o produkování hitů. Jeho neotřelá produkce je tím nejlepším příkladem.

Tom Mundell aka Metrik uzavírá hvězdně nabitý line up listopadové Hospitality. Londýnksý DJ a producent, jehož zářezy na labelech viper Recording, Spearhead a Shogun Audio vedli v říjnu 2012 k podepsání kontraktu výhradně pro Hospital Records. Jeho euforické mixy trhají parkety o čemž jsme se letos mohli přesvědčit na lednovém DNB Rodeu.

LET_IT_ROLL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ROENICK --- 17:48:42 25.11.2013
tak jak se libilo? :) me moc. SPY zacal dobre ale pak uspaval... nejvic se mi letos libili Fred V & Grafix... HC klasika, ale nebylo to tak "tvrdy" jako predchozi roky, prislo mi to takovy zpevnejsi a pohodovejsi, chvilema az moc :)