Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Prosíme o pomoc a drobnou spolupráci na Projektu snů společnosti Cetelem. Na stránkách http://www.projektsnu.cz/projekt/2892

Prosíme o pomoc a  drobnou spolupráci na Projektu snů společnosti Cetelem.Na stránkách http://www.projektsnu.cz/projekt/2892http://www.projektsnu.cz/projekt/2892) je vložen projekt na koupi výstavních klecí pro kočky. Myslíme si, že pořádání umisťovacích výstav je hodne důležité pro všechny kočkové spolky, depozita i soukromé nálezce.
Podaří se na nich najít domov mnoha opuštěným kočkám. Proísm pomozte nám , klikejte:-)

Body lze získat vice způsoby, za různé úkony -  viz níže , bližší info a odkazy v linku pod projektem
 1x denně hlasovat přímo na stránkách Cetelem -  Projekt snů - http://www.projektsnu.cz/projekt/2892(http://www.projektsnu.cz/projekt/2892)
Sdílet podporovaný projekt na Facebooku  1 bod denně za sdílení z jednoho hlasovatelského účtu; hlasovat můžete každý den.
Sdílejte mezi přáteli unikátní odkaz a tak získáme další 1 bod a to vždy,když na tento odkaz klikne další osoba (max. 10 bodů). Každý hlasující může za celou dobu hlasování vytvořit pouze jeden referenční link k jednomuprojektu.
Sdílet tento unikátní referenční odkaz i se svými přáteli  pokud se osoba,která přišla na stránku projektu prostřednictvím referenčního odkazu, také
registruje, získává držitel tohoto unikátního referenčního odkazu dalších 5bodů; celkem je možné touto cestou získat maximálně 50 bodů za jeden projekt, k němuž je referenční odkaz sdílen. 

http://www.projektsnu.cz/projekt/2892

VOPAJSLIKOVA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.