Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


" ... hlavním pojítkem obou kapel jsou čerstvý desky vydaný na vídeňským queer/feminist labelu unrecords. už chápete odkud vítr vane ? nyní se společn

žen + mutttricx + peleton = 11/9/2013 café na půl cesty

zdůrazňovat fakt, že v nějaký kapele účinkujou holky mi přijde už nějakou chvíli silně přežitý – asi jako myslet si, že david černý měl někdy co říct. v případě žen a muttTricx však bohužel nejde než se od týhle informace odpíchnout : hlavním pojítkem obou kapel jsou čerstvý desky vydaný na vídeňským queer/feminist labelu unrecords. už chápete odkud vítr vane ? nyní se společně vydávaj na krátkej zářijovej výlet, se zastávkou 11/9 v praze (a den předtím v brně).
     jedna kytara, jedny bicí, efekty, improvizace. noise rock ? určitě. matika ? souhlasím, ale nemusíš se bát žádnejch onanistickejch do sebe zahleděnejch blbostí, tohle není přehrávka druhýho cyklu základní umělecký školy. semtam uklouznout do poctivýho zvukovýho chaosu. to všechno jsou rakouský muttTricx. a stoprocentně ještě mnohem víc, protože si moc dobře uvědomuju, že tohle na bedničkách od počítače nemůže nikdy dostatečně makat. hlasitý věci si užiješ nejlíp, když zvuk rozvibruje celou místnost.
důkaz : http://mutttricx.bandcamp.com/

miluju kapely z východní (a jihovýchodní, samo) evropy. nejvíc miluju, když ještě zpívaj ve svym rodnym jazyce; všechny ty bernays propagandy a xaxaxa a další (který byli/budou letos k vidění). naštěstí záhřebský žen věděj, v čem tkví síla, a taktéž se pustily touto cestou. funguje to skvěle, zvlášť v kusejch, melancholickejch textech. potrpíš si na škatulky ? pop je příliš malej, aby obsáh všechny ty plochy přiživovaný zamlženejma kytarama a decentníma synťákama. míň je víc. žen se mi jeví jako neuvěřitelně příjemná kapela – v tom nejlepším slova smyslu. „a pak to všechno začalo“.
důkaz : http://xzen.bandcamp.com/

před silným duem ze zahraničí zahraje peleton : dvojtej smíchov s dávkou slezskýho přístupu k věci. punk ? písničky.

JEHUDITH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VLASTA78 --- 9:27:00 5.9.2013
zní to bohvje tvl