Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


Slackline festival v Praze na Alberotvě, spousta slackline k vyzkoušení, slak line natažená mezi domy, žonglování, fireshow a víceDne 19.září roku 2013 se koná v Praze na Albertově studentský „Albertov slackline festival“. Zveme vás na zábavné odpoledne, plné pohybu na "lajnách". Připraveno je několik soutěží na "slacklajnách" pro každého, kdo dorazí. Své umění pak předvedou ve výšce profesionálové. Pro zájemce se uskuteční workshop žonglování. Můžete se těšit i na ukázku výcviku vodících psů. Občerstvení bude připraveno a pro opravdové nadšence zde bude "Molekulární bar". Na závěr čeká návštěvníky festivalu večerní fireshow.

Úderem 13. hodiny bude v ulici Votočkova a vrchní části Albertova připraveno velké množství slackline, které si budete moci po celé odpoledne zkoušet přejít. A co je to slackline? Slackline je páska, natažená mezi dvěma pevnými body. Zkoušíte po ní přejít, dokud se to nepovede. Kdo ji zná, netřeba vysvětlovat. Ví, že ji lze natáhnout jen tak v parku mezi dva stromy nebo kdekoliv jinde. Ví, že je možné s ní strávit celé volné odpoledne a ví, že každá nová slackline je výzva i pro zkušeného lajnaře. Je to zábava spojená s pohybem i aktivním odpočinkem. Přijďte se naučit něco nového, zasportovat si nebo jen strávit pěkné odpoledne. Kdo bude chtít, může se zúčastnit soutěže „žíznivá lajna“ - prvních sto lidí, kteří přejdou předem určenou slackline, získá poukaz na pití zdarma. Pro opravdové experty bude zorganizována freestyle soutěž. Komu by lajnaření nic neříkalo, nemusí se bát na našem festivalu nudy. Máme připraven žonglovací workshop, kde uvidíte šikovné žongléry, kteří Vám jistě rádi půjčí své hračky a ochotně vysvětlí, co s nimi. A když nám zrovna nebude přát počasí - nevadí! V posluchárně se budou promítat skvělé outdoorové filmy! Tož, přijďte pobejt!

Za to, že se festival uskuteční jsme vděčni především Studentské Unii UK, Přírodovědecké fakultě UK, Slackshop.cz, Fireshow.cz, RedBull a všem, kteří zůstávají i v létě a o prázdninách akční a zařizují různé drobnosti, bez kterých by se zábavné odpoledne nemohlo konat. Především ale záleží na vás všech, kteří přijdete, takže se budeme těšit. Pokud zatím nemáte na tento den nic v diáři, neváhejte dorazit. Akce je stvořená pro velké i malé, staré i mladé, šikovné i nešikovné, prostě pro všechny. 19. září 2013, 13:00, Albertov.

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 12:52:26 3.9.2013
Albertov Slackline Festival 2013 - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=lEFnF5c0vms