Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Pro milovníky industrialu jsme na 30. listopad připravili opravdovou belgickou lahůdku.

Ano, čtete dobře, koncem listopadu se podaří splnit další tajný sen naší pořadatelské skupiny – a věříme, že nejen náš. Vůbec poprvé se totiž v našich končinách objeví Marc Verhaeghen a Dirk Ivens se svou legendární znovuoživenou formaci The Klinik!

Projekt s kořeny hluboko zapuštěnými do začátku osmdesátých let ovlivnil za dobu svého působení stovky umělců, kteří dnes okupují špičku alternativní elektroniky. Učitelé však mohou být jen jedni a nezaměnitelný sound The Klinik, kombinující ostré EBM s industrialem, zneklidňujícím syčivým vokálem a občasnými výpady horečného zvuku zkresleného pozounu se natrvalo zapsal do historie scény jako unikát.

Pánové navíc od znobuobnovení činnosti roku 2003 vystupují s The Klinik jen velmi sporadicky, a proto máme z preimérového českého koncertu radost hned dvojnásobnou. Poslední listopadovou sobotu si tedy můžete v Rock Café užít večer vpravdě sváteční.

Jako předskok se představí belgický projekt Radical G a posila z našich domácích luk a hájů, jejíž jméno vám, stejně jako cenu vstupenek a možnosti předprodeje, oznámíme už brzy.

Dámy a pánové, Sanctuary.cz presents: THE KLINIK!

NEPHILIM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.