Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Merak • Dirty Little Touster • Stifler Selecta
KINKY club Ve smeckach 31

■ MERAK
Muž mnoha zájmů. Producent, DJ, mastering inženýr, liveset performer, grafický designér, člen io.lab records, radio23.cz, dubsteblog, drumandbass.cz. V roce 2004 stál u zrodu freetekno.cz a nekomerčního internetové rádia radio23.cz, na jehož fungování se podílí dodnes. Od roku 2000 do roku 2007 vystupoval živě se svou vlastní liveset performance. Poté se vrátil zpět k DJingu a začal se věnovat především bass music a zakládá vlastní label io.lab records. V současnosti je považován za jednoho z nejtalentovanějších producentů na české elektronické scéně. Jeho hudba je typická svou temnou atmosférou, sofistikovanou kompozicí i propracovaným rytmem a vychází na domacích i zahraničních labelech jako Case Records, BigBoss, Breakdrum Recordings, Elemental Music, Most Dubstep Records, Kremelec recordings atd. Jeden z jeho nejúspěšnějších hudebních počinů track "140?" vznikl ve spolupráci s pražským MC Smackem a jejich společný track "Pes kterej kouše" se držel 14 dní na prvních příčkách v top desítce nejprodávanějších singlů na junodownload.com. Jako DJ hraje energickou hard dance music mnoha žánrů - dubstep, drumstep, 2step, electrohouse, breakbeat, trap, uk garage nebo drum&bass. Vystupoval jako headliner na mnoha festivalech, parties a klubech, kde si zahrál vedle jmen jako Prolix, 16bit, Kriptic Minds, Wilkinson, Soloman atd.

■ STIFLER SELECTA
patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co může domácí dubstepová scéna nabídnout. Zakladatel veleúspěšného mezinárodního brandu Dubsteblog, moderátor stejnojmenného pořadu na rádiu Spin, promotér a v první řadě DJ s vynikajícím citem pro selekci toho nejlepšího, co zrovna hýbe světovou dubstep scénou. V uplynulých dvou letech hrál téměř na každé zásadní dubstepové akci v ČR a za sebou má i několik úspěšných vystoupení v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Společně se svou crew Dubsteblog pak udává směr v progresivních podžánrech dubstepu a stará se o to, aby se česká scéna ubírala správným směrem. Jako residentního DJe jej můžete pravidelně vídat v pražských klubech Cross Club, Chapeau Rouge a jako headlinera na mnoha akcích po celé ČR.

■ DIRTY LITTLE TOASTER
se dá bez nadsázky označit za nejtvrdšího českého dubstep producenta. Jeho tvrdé basy si už stihly vydobít respekt jak na domácí scéně, tak i v zahraničí, o čemž svědčí řada kolaborací a minulých i budoucích releasů. Společně s parťákem Stiflerem se stará o projekt Dubsteblog, moderuje stejnojmennou show na rádiu Spin a dohromady patří k nejbookovanějším dubstep DJs u nás. Za sebou má vystoupení na celé řadě zásadních dubstepovch akcích v ČR i na Slovensku a před sebou zářivou budoucnost spojenou s vydáním připravovaných releasů na domácích i zahraničních labelech. Originalita a rozpoznatelný styl jsou v případě D.L.T. zárukou kvality, kterou je na domácí scéně tak těžké najít.

KINKY club Ve smeckach 31 Praha 1
www.facebook.com/events/535753446489522/

GANBOY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.