Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Multikulturní festival RECEPT na podporu sociální služby Dům na půl cesty BOJKA.

Multikulturní festival RECEPT na podporu sociální služby Dům na půl cesty  BOJKA bude probíhat celý pátek 4. října na výjimečném místě, a to v budově bývalého nádraží na Jižním předměstí v Plzni zvaném Moving station. Festival RECEPT nabídne širokou škálu kulturních zážitků.
Můžete se těšit na hudební stage s živými kapelami rozmanitých žánrů a se spousty Djs nejen plzeňské taneční scény. Dále v tajemných prostorách Jižního nádraží naleznete i stage fimovou. Na každém kroku vás bude doprovázet velká řada uměleckých děl v rámci výstavy studentů UUD. Budete se moci zapojit do výtvarných workshopů. Dále se dozvíte informace o vybraných plzeňských neziskovkách.
Celý festival RECEPT pod taktovkou občanského sdružení KYČN a sociální služby Dům na půl cesty BOJKA slouží jako benefiční akce na provoz a podporu právě tohoto sociálního zařízení, které je součástí Střediska křesťasnké pomoci Plzeň založeno Diakonii ECM s cílem pomáhat lidem v nouzi.
Posláním Domu na půl cesty  BOJKA je pomoc mladým lidem, kteří nemají patřičné sociální zázemí nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci s realizací jejich životních cílů, osobního zázemí a společenského uplatnění. Jde o mladé lidi přicházející ze zařízení pro péči o děti a mládež, z výkonu trestu, ochranné a ústavní léčby, z ulice apod.

TEPNA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.