Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Podzimní sraz fanoušků Středozemě pořádaný Společností přátel díla pana J.R.R. Tolkiena na chatě u Prahy. Trocha her pro hravé, hodně hraní a zpívání,

"Bilbovky" pořádají čeští fanoušci JRRT už dlouhá léta. Není to ale sraz uzavřené skupiny - vždy se objeví někdo, koho už jsme dlouho neviděli, a pár úplně nových tváří. Nemusíte se bát přijet, i pokud nikoho neznáte, jistě nalezneme společnou řeč a témata, ať už o knihách, historii, mýtech, jazycích a třeba i vlastní tvorbě, o filmech, nebo i o šermu, LARPech a oživlé historii. Ti, koho oslovila Středozem, většinou najdou společnou řeč o jiných tématech - nebojte se, že se celý víkend bavíme jen o Tolkienovi. (Ale povídáme si o něm rádi.;))

Na programu je kromě tradiční hostiny, krátké či delší procházky dle chuti a spousty hraní, zpívání a povídání s přáteli, také klasická hra O Bilba.
Vyhlašujeme také druhý ročník soutěže "O poslední stříbrnou lžičku", kterou ve Dně pytle zapomněla tetička Lobelie. S pravidly a podrobnostmi Vás seznámíme v druhém dopise, který vám poštovní holub doručí koncem prázdnin.
Pro akčnější budou k dispozici nějaké ty luky, kuše, bezpečné LARPové "chladné" zbraně a asi i nějaké to železo, ať už by se hosté chtěli předvést v nějakém soutěžním zápolení, nebo si to jen tak nezávazně napoprvé vzít do ruky a zkusit.

Dejte nám prosím EMAILEM - FallonTheWhite@seznam.cz - vědět, zda dorazíte. Pokud máte cokoli, o co byste se chtěli s druhými podělit - povídání,
zpívání, taneční vystoupení, či třeba chcete uspořádat vlastní turnaj - napište nám na stejný mail, s radostí to uvítáme, protože zábavy na oslavě není nikdy dost!

Odhadovaný příspěvek nepřekročí 150 Kč na osobu.
Místem konání je již ověřená a stále vylepšovaná nora č.p. 22 ve Hradových Střimelicích mezi Ondřejovem a Stříbrnou Skalicí. (Zastávka v obci se jmenuje "Stříbrná Skalice, Hrad.Střimelice" a dá se tam dostat příměstskými autobusy či v kombinaci s vlakem, nebo si domluvit odvoz od vlaku z Mnichovic organizátorským autem. Detaily budou v odpovědi na Vaši přihlášku.)
Pro hostinu a zábavu pod střechou je určena velká místnost s krbem. Spí se ve vlastních spacácích a karimatkách v teplých místnostech domu. K dispozici je i omezený počet postelí, určených přednostně pro ty, kterým zdraví už spát na zemi nedovolí a tiché, teplé a čisté místnosti pro hosty s malými dětmi - ozvěte se předem, domluvíme, zařídíme.
Dá se spát i ve stanu na zahradě nebo ve stodole, ale to je spíše pro divoké tvory, kteří se pod střechou cítí nesví - vejdeme se dovnitř.
Toalety, koupelna s teplou vodou a kuchyň jsou u pohodlných hobitů samozřejmostí.

Na vás všechny se moc těší
pánové Bilbo a Frodo Pytlíkové

za SPDPJRRT poté Fallon a spol.

ALDARION
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.