Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.trafacka.net

Host: FŘESH FĽESH Start Time: Friday, January 30, 2009 at 8:00pm End Time: Saturday, January 31, 2009 at 2:00am Location: Praha, klub Trafa

MONSTRUM


Fřesh Fľesh pokračuje a my s ním. Zničme své Godzilly! Poddejme se King Kongům! A prezentujme to. Barbucha nebo Majka z Gurunu? Máte monstra? Ať žije monstrum!
BOHDAN BLÁHOVEC
Jedno z nejvýznamnějších jmen na poli českého slamu, zároveň však herec, performer, tanečník, zpěvák a student katedry dokumentární tvorba v prvním ročníku magisterského studia na FAMU. Zde vystoupí s muzikálovým ego-dokumentem o hendykepu.
+ Bohdanova malá povrchní reportáž z velkého povrchního světa českého pornobyznisu "Kdo chce zabít Ashley?" k shlédnutí na: doc-air.cz

HUBITEL

+ Michal von Puhatzow (vjing a scénografie), Jan Kunze (performance), Marek Salamon aka Ohm Plain (audio)

Konceptem tohoto díla je antiutopická proklamace technologické determinace současné společnosti. Ztráta lidské identity jako potenciální důsledek implementace technologických struktur do neuronálních sítí.

Žijeme v mnoha módech logosu, v mnoha heterotopiích, v kyberprostoru s jeho specifickými charakteristikami, které vytvářejí pole našeho momentálního myšlení. Individualita je pevně spojená s jejím kontextem. Náš svět je technologický. A jací jsme my?

+ http://myspace.com/hubitel
+ http://www.myspace.com/ohmplain

IMPROLIGA
Divadlo nebo sport? Vysoka ci nizka kultura? Proste Theatresport! Hraci improvizuji na Vase temata. Vy sami muzete do improvizaci zasahovat! Je to organicky celek ohraniceny mantinely a pistalkou.
Pravidla vznikla v Quebecu a k nam do CR se dostala z Parize uz pred osmi lety. Po cele CR je priblizne 10 tymu, ktere spolu zapasi.

+ http://www.improliga.cz

MON INSOMNIE
Vernisážový not a band akustický projekt.
+ http://www.myspace.com/moninsomnie

PS

Umělecká skupina, která vznikla v říjnu roku 2008 prezentuje autorskou tvorbu tří herců. Ve svých krátkých výstupech vyžívá divadelní improvizaci a audiovizuální prvky ve spolupráci s publikem. Ztvárňuje paradoxní životní situace a otevírá divákům prostor pro jejich myšlenky. Mnohdy jim tak zůstává částečně skryta celá pointa a umělci dávají prostor pro jejich vlastní fantazii.


DJ WWERA & DJ ACUSTIC TERORIST

WWera měla vždycky ráda fashion, electro-nurave-indie-italo disco a pražskou party Plastique, kde potkala pár lidí z hudebního průmyslu, díky čemuž se rychle začala zajímat o hudbu z druhé strany. Nejprve se stala webmasterem Plastique webu, později přišla s nápadem oživit pražskou party scénu svým vlastním eventem - party LATEX, společeným projektem jí a DJ Acustic Terrorist. Je residentkou ERROR party. Dále se podílela na událostech v Praze, Brně, Táboře, Písku, Žďáru nad Sázavou, Krakově, Budapešti atd.

Inspirován Czechtekem v roce 1998, brněnský DJ a producent Acustic Terrorist začal experimentovat s mixováním a produkcí vlastni hudby. Stal se nadějným DJem a začal se objevovat více v klubech. Od roku 2000 se soustředil na electronickou hudbu (electro, discohouse, new wave, minimal). Od roku 2002 byl hostem ve všech známých klubech v Brně (Fléda, Perpetuum, Boro, Faval, Mersey, Rock Hell, Edison's Garden, Coffee house, Babylon etc) i v Praze (Bordó, Abaton, Harfa, Pekelnej bar, Friends, Cross club) a samozrejme i v dalších klubech po celé republice (Mrkev - Tábor). Inspirován Ural 13 Diktators, Anthony Rother, Digitalism, Zambie Nation, Fischerspooner a Justice se koncentruje na svojí vlastní produkci. Jako live projekt byl rezidentem v klubu Boro. Zúčastnil se několika festivalů (Boskovice, Letovice, Písecký Majáles, Sázavafest) a v roce 2007 předvedl svůj live projekt v klubech Perpettum, Fleda, Faval, Enso (PL). Dále se podílel na eventech v Maďarsku, Rakousku, Francii, Holandsku, Polsku, Itálii a Slovensku. Měl tu čest si zahrát se jmény jako Dan Deacon, Noisy Pig, Eric Besier, Dave Navaro, Monosurround, Orbith a mnoho dalších. Od roku 2008 je rezidentem svěží&fashion nurave-electro party v Praze jménem LATEX. V současné době spolupracuje s WAZZOTIC RECORDS a právě vydal svoje první album DISCO ITCH.

+ http://www.myspace.com/wwera
+ http://www.myspace.com/acusticterrorist
+ http://www.wazzotic-records.com/wzr019-acustic-terrorist-disco-itch
+ http://www.myspace.com/latexparty


ZUZKA BUZKA (visual art)

Zuzka Buzka studuje v Ústí nad Labem na katedře výtvarné kultury, v prosinci se vrátila ze čtyřměsíční stáže v Helsinkách. Věnuje se převážně malbě a kresbě, v menší míře pak fotce, performanci a videu. v malbě a kresbě vychází z grafického designu, plakátu, log, typografie, fashion, hudby, street artu, ilustrace, ... vyjímá prvky soudobé vizuální kultury a vkládá je do nového kontextu (v malbě jako tradičním médiu).
+ http://www.myspace.com/bllaazza
TE&LE (scénografie)
Tereza Přívozníková: věčná hledačka správného směru, grafička a divadelní směsice z jihu, působí v uměleckém sdružení Depresivní děti touží po penězích. Lenka Jabůrková: nejpoctivější umělkyně z Moravy, grafička, scénografka a individum, úzké vztahy s uměleckým sdružením Depresivní děti touží po penězích.

DOBROU CHUŤ!

WWERA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.