Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


DEEP DRUM & BASS | EXPERIMENTAL BEATS

Vypádá to na jedinou čistě DNB akci v Brně daný víkend, takže dorazte! Původní headliner Lionsdan bohužel z osobních důvodů do Brna nedorazí.

FB: událostDJ's:

* EVRO (SK)
* SAYKO (Redrum)
* INNERSCOPE

Vstup: 30,-

-----

www.sklenick.cz
www.futurespective.net

BRAINSCAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRAINSCAN --- 15:50:53 21.6.2013
Profily DJs a lineup!

EVRO se s drum & bassem seznámil před šesti lety. Tento hudební žánr ho okouzlil natolik, že si velmi rychle pořídil mixážní pult, gramofony, první desky a dal se do míchání. Souběžně s DJingem se také začal věnovat produkci. Mezi jeho největší úspěchy patří track The Borg, se kterým se dostal až do finále producentské soutěže YoungBlood pořádáné serverem drumandbass.cz. Evro hraje širokou škálu stylů drum & bassu. Na párty od něj uslyšíte většinou kvalitní, lehce do deepu laděné neuro, které vám nenadělá z ušních bubínků sekanou, ale postupně si Vás na tanečním parketu podmaní. Evro má mimo jiné v oblibě i jemnější deepový drum & bass, autonomic nebo liquid funk. Jak tyto styly znějí v jeho podání je možné slyšet v jeho setu „Can only be myself“, který má na svém soundcloudu. Na dnešní párty od něj uslyšíte tvrdší deepovou selekci v kombinaci s inteligentním neurem.

Sayka není třeba blíže představovat. Působí na scéně přes dvě desetiletí a poslední dobou je znám i díky vlastní produkci. Za zmínku stojí například jeden z posledních počinů „No Turning Back“, který vyšel spolu s další jeho skladbou na Darktide Recordings. Tento temný track společně se setem Redrumcast 03 svědčí o tom, že se Sayko nebojí experimentovat. Přitom si stále drží velmi vysokou úroveň poutavosti.

Innerscope je dj a producent hrající již přes 10 let. Tvrdý styl, pro který byl dříve znám pod pseudonymem Brainscan, před několika lety opustil a začal se věnovat všemu, co ho chytlo za srdce. Oblíbil si zejména atmosférické odnoše drum & bassu a dubstepu od producentů jako jsou ASC, P.B.K., Future Engineers, Seba, Method One, Kryptic Minds a dalších. Jeho momentální snahou je přinést na brněnskou scénu kvalitní a experimentální tvorbu, která by zaujala nejen fanoušky drum & bassu, ale také ty, kteří na tento styl již zanevřeli.

Lineup:
22:00 – 00:00 Innerscope
00:00 – 01:30 Sayko
01:30 – 03:00 Evro

---

Prostory, které klub Sklenick nabízí, jsou ideálním zázemím pro to, aby v Brně vznikala drum & bassová alternativa. Futurespective night je působiště pro zajimavé djs a producenty, kteří mají zájem hrát to, co je baví, aniž by se báli, že stylově nezapadnou. Máme rádi experimenty bez hranic.
BRAINSCAN --- 12:17:00 21.6.2013
Evro in da mix
Can only be myself
https://soundcloud.com/eurk0/can-only-be-myself
BRAINSCAN --- 12:10:07 21.6.2013
Je nám líto, ale máme špatnou zprávu. Lionsdan bohužel nestihne přiletět včas do Brna, kvůli důležité zkoušce, která se mu nečekaně přesunula na pátek. Na akci ho tedy bohužel neuslyšíte. Máme však náhradu. Pozvání narychlo přijal slovenský dj a producent Evro - https://soundcloud.com/eurk0

Měníme vstupné. Bude celý večer na třiceti korunách.
TOOMUCH --- 10:54:37 11.6.2013
FUNIAK: techno později. ale tady je s tím nebudeme provokovat. dám pak vědět :))
FUNIAK --- 23:18:25 10.6.2013
kul hombre, mrknu na to a co to techno? kdy budes mit mejdan?