Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


V HK se obecně dře bída, co se týče elektronický muziky. Takže kdo má rád breakbeat a funky, přijďte v pátek do klubu Ozzies na Prison Party.☛ Vězeňskej špirit (pašování, zdrhačky před bachařem, vězeňský čísla a mnohem víc)
☛ Živý hudební projekt Loop Station
☛ DJs KaDEL a DaRoot
☛ Hromada funky, electra, bass a klasa tunes!

Pokud jste obdrželi a převzali pozvánku na tuto událost (případně otevřeli odkaz jiným způsobem), vyzýváme vás k nástupu do výkonu trestu v pátek dne 7.6.2013 v provizorní káznici Ozzies Music Coffee Bar & Club. K nástupu se hlaste od osmé hodiny večerní (lze přijít i dříve - při čekání bude provedena prohlídka tělních dutin.)
Po dobu výkonu trestu bude pro všechny připraven bohatý nápravný program v podobě hudebních vystoupení a vězeňských soutěží. Kdo byl uvězněn i vloni ví, že možností jak získat chlast zadarmo a pobavit se bude po celou noc opravdu hodně. Na pořádek budou dohlížet dvě členky vězeňské stráže, které budou trestat všechna porušení řádu za pomoci důtky, bičíku a obušku.

Okresním výborem byla schválena následující hudební vystoupení:

★ LOOP STATION (Liberec)
Kapela Loop STATION vznikla v prosinci 2012 a tvoří jí dvojice Jan Schwarz - beatbox, rhythm, sounds a Alexandra Erlebachová - vocals, sounds. Ke svému projevu použivají Loop Station Boss RC 50, na kterém nahrávají smyčky zvuku a beatboxu, jež vytváří podklad pro vokální a rapovou linku. Stylově se zaměřují na trip-hop který mísí s breakbeatem, dubstepem, občas punkem.
- https://soundcloud.com/rebelayella/loop-station-live-swabik-feat

★ DJ DA ROOT (Liberec | Experimental Cabaret)
Ovlivněn seskupením djs Experimental Cabaret, vystupuje nejčastěji na severu naší vlasti a členem EC je do dnes. Jakožto aktivní člověk a nadšenec pro muziku uvařil se spoustou podobně smýšlejících několik projektů a kooperací. Dnes už má za sebou deset let mixování, nekonečného poslechu a selektování. Za celou dobu zpestřil repertoár od původního breakbeatu téměř k nepoznání.
Slyšet můzete: Breaks, Bigbeat, HipHop, Funky, Oldies, House, Electro i TripHop.
- http://www.mixcloud.com/petr-uzzas-korky/

★ DJ KaDEL (HK)
Člen místního Core'n'out kabinetu, pouští písničky asi od roku 2008, kdežto alkoholikem je už mnohem déle. Na Prison party to osolí funky, breakbeatem, electrem a bass music.
- http://www.mixcloud.com/kadlino/

KADLINO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.