Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Malý letní festiválek Jazzohraní, jehož název malinko klame tělem. Podtitul Jazz napříč žánry už napovídá trochu víc. Těšit se můžete na pestrý, ale h

Idea festival Jazzohraní je prostá – chtěli jsme za nemnoho peněz udělat komorní festival s kvalitní hudbou, který bude finančně přístupný všem, do jehož přípravy se zapojí větší část obce, ve které probíhá. Jeho smysl nevidíme jen v kulturním přínosu, který pro náš kraj má, ale také právě v socializaci místních obyvatel.

Už dávno neplatí, že jazz jsou jen big bandy a dixielandy. Hranice jazzu jsou tak rozvolněné, že je pošetilé domnívat se, že víte, co je ještě je/už není jazz. To je něco, s čím je u Jazzohraní třeba počítat. Říkáte si, „Zajedu do Netvořic a zaswinguji si.“ A pak tam jste, po swingu ani památky, a z pódia se na vás valí Kittchen v celé své syrovosti.

Snažíme se o uvolnění termínu jazz a zároveň zachování alespoň základního jednotícího prvku. (Ne, nepovím vám, který to je – přijďte si na to sami.). Proto jsme pozvali kapely, které jsme pozvali.

Hudba:
Monika Načeva a Justin Lavash
Tim Lapthorn (UK)
ille
Kittchen
Lakuna
Z davu
Na rozcestí
O.G. a Odd Gifts
Pocket Elephants / Kapesní sloni


Autorská čtení:
Jakub König
Tomáš Boček

Moderátor:
Jiří George Konečný

jam session
promítání filmu

čajovna
drobné občerstvení

Dvoudenní vstupenka: 150,- Kč (100,- Kč zlevněné vstupné)

Kompletní program a další informace na: http://jazzohrani.cz/.


ZBLUNK10
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.