Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.myspace.com/bohemianlikeyounight

Bohemian Like You goes indie! Parts & Labor (US), 1A2V1 (CZ), The Models dj-set, fh dj-set

Bohemian Like You goes indie! Ve svém třetím pokračování tato domácí klubovka rozšiřuje své hudební zaměření – a přiváží jednu ze zásadních kapel brooklynské scény, noise-popové Parts & Labor. Komu padl do noty nedávný koncert Deerhunter v Divadle Archa, ten rozhodně nesmí chybět! Předskakovat budou 8-bitoví audiovizuální 1A2V1, až do rána vaše nohy nezůstanou v klidu díky rezidentním djs fh a The Models.

Parts & Labor (Jagjaguwar, Brooklyn, New York / US) live
Jezdí turné s elektro-duem Adult., vydávají na stejném labelu jako bigbítoví Black Mountain, kamarádí s lo-fi úderkou Matt & Kim. Parts & Labor ve složení elektronika/zpěv, basa/elektronika a bicí letos vydali své třetí, vřele přijaté album Mapmaker a na sklonku roku jedou našláplé evropské turné. Ve své hudbě mísí nespoutanou (post)rockovou energii a řezavé synth melodie s hlukovými hradbami hodnými My Bloody Valentine, takže hravě snesou srovnání s Battles. Nutno vidět živě!
www.myspace.com/partsandlabor

1A2V1 live
Nový český projekt přináší do domácích klubových prostorů trochu osvěžení: undergroundové 8-bitové zvuky Jara Hara se potkávají s přesně padnoucími vizuály od VJ Koloucha a tvoří tak dokonalý lo-fi zážitek.
www.myspace.com/1a2v1live

The Models dj-set
Tři mušketýři, kteří vám nedají ani na chvíli vydechnout. Jedno z posledních vystoupení crew která odstartovala vlnu „nového dj-ingu“ v Čechách. V nejlepším se má přestat, ale proč si to předtím pořádně neužít?
www.myspace.com/themodelsthemodels

fh dj-set
Experimentální promotér a rezident klubovky Bohemian Like You ve svém eklektickém setu servíruje taneční porci poslechových melodii tak, že si to budete dlouho pamatovat.
www.myspace.com/efha

Začátek ve 20h, vstup 120 Kč. Uvidíme se tam!
www.myspace.com/bohemianlikeyounight

EFHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SPHEX --- 20:38:12 30.11.2007
.. tak už jsem to našel na myspace:
20:00 1A2V1 live
21:00 Parts & Labor live
22:00 fh dj-set
23:00 till late The Models dj-set
SPHEX --- 20:36:17 30.11.2007
line-up už tušíte? stihnu začátek těch amíků, když přijdu až na 9tou?