Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


LENTO (IT) + THE SAMUEL JACKSON 5 (NOR) + FDK

www.denovali.com/lento
www.denovali.com/samueljackson5
www.esazlesa.com
www.fdkband.com

Po více jak roce k nám přijíždí další temnota z prominentního labelu Denovali Records. Loňskej koncert CELESTE (fr) byl pro nás koncertem roku a troufnu si tvrdit, že něco podobnýho čekáme od týhle sestavy. Tuhnutí krve až do morku kostí, studenej pot na zádech, zakalený oči a fascinaci hlukem. Ať už máte rádi Baroness, Cult Of Luna, Mare nebo právě zmíněný Celeste, nechat si ujít tuhle sestavu by byl hřích hříchů. Nová deska 'ANXIETY DESPAIR LANGUISH' je podle mnoha hudebních kritiků skvost kombinující agresi, naléhavost a emoce předchozích alb s tou největší grácií.

Ten večer se představí také The Samuel Jackson 5, melancholici z Norska a neskutečně nadaný muzikanti, který vás donutí tajit dech v průběhu celého koncertu. Ne nadarmo byli často přirovnáváni k Mogwai, GYBE! či Arcade Fire. Pokud jen trochu tíhnete k některé z těchto kapel, jste tu doma.

Tajemno kolem tuzemský kapely Esazlesa dostává jasnější rozměr. Kluci se rozhodli vystoupit z hibernace a objevit se po boku těhlech dvou skvělejch kapel na strahovským kopci. Srdce nejednoho fanouška bude jistě potěšeno.

No a aby toho nebylo málo, ten večer se představí i pražští FDK.

CHOLDA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CHOLDA --- 22:01:39 27.5.2013
Takže, pánové a dámy. Lineup viz níže - ano, začíná se takhle hloupě brzo, je to daň, kterou platíme za to, aby koncert mohl být v námi i vámi milovaném klubu. Policejní hodina je neúprosná a kapely nehrajou 'crust co se vejde do 12 minut', takže nám nic jiného nezbývá.

Koncert bude tedy opravdu začínat již v 18:30. A je nekuřácký, to prosím respektujte.

18:45 - 19:15 - FDK (CZ)
19:30 - 20:10 - ESAZLESA (CZ)
20:20 - 21:00 - THE SAMUEL JACKSON 5 (NOR)
21:10 - 22:00 - Lento (IT)