Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.facebook.com/events/508985279138320/

Multižánrová hudební akce. Na své si zde přijdou posluchači punk-rock'n'rollu, metalu, horrorcore rapu, junglu, reggae, hip hopu, dubstepu ...

Čtvrtek 6. června 2013 od 20 hodin v Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1) FB

Brutal Destroy

Srdečně Vás zveme na multižánrovou hudební akci, která se koná 6.6. v klubu Chapeau Rouge. Na své si zde přijdou posluchači punk-rock'n'rollu, metalu, horrorcore rapu, junglu, reggae, hip hopu, dubstepu a jak samotný název akce napovídá, bude to brutální destrukce Vašich sluchovodů!

DJs & Bands:

Wosa (punk-rock'n'roll) FB
Beast Within the Sound (metal) FB
Sodoma Gomora (Řezník & De Sade ; horrorcore rap) FB / web
DJ Negast (#2)
Jah Tribe Crew
DJ Ba2s (hip hop) FB / web
DJ Reverse-D

Moderuje MC PapaRasty

Jako první na Vás zaútočí punk-rock'n'rollová kapela s názvem Wosa. Je to partička čtyř mladých a nadějných punkáčů, kteří v dubnu pokřtili své nové CD Vanilková planeta. Kapela je bohužel nyní bez bubeníka, ale i tak se ve druhé alternaci můžete těšit na zajímavé podání této směsice punku a rock'n'rollu.

Další v pořadí budou Beast Within the Sound (BWTS), kteří Vám předvedou pořádnou metalovou nálož. Kapela má letos za sebou své první evropské turné, které završila křestem debutové desky BWTS - Eternal Conflict!

A dostáváme se k headlinerovi celé akce, jímž je Sodoma Gomora (DeSade, Řezník, DJ Ill Rick). Kluci také letos nezůstali pozadu a na konci dubna proběhl křest jejich další desky Éra Déra.
SG je známá svými nekonvenčními texty a nezapomenutelnou porno horror show a tak nám nezbývá nic jiného, než se těšit na to, co zase předvedou.

Sodomu Gomoru vystřídá DJ Negast, kterého posléze doplní moderátor celé akce MC PapaRasty se svým jedinečným hlasem a společně se Vám představí jako Jah Tribe Crew.

Dále se můžete těšit na DJ BA2Se, který je spoluzakladatelem kapely Chaozz. Mimo jiných akcí se jako DJ účastnil pražských koncertů Ice Cube, Army of the Pharaos, EPMD a několika ročníků letních festivalů Hip Hop Kemp a Hip Hop Jam. Jako rezident působí na akci New Kings of the Beats v pražském klubu Chapeau Rouge, kde se akce koná.

Třešničkou na dortu bude DJ Reverse-D, který Vám zahraje dubstepovou smršť.

Pokud se rozhodnete tuto akci navštívit, rozhodně nebudete litovat - bude to totiž stát za to!

Těšíme se na Vás. See ya!

Vstup: 99,-

Line-Up:

20:00 - 21:00 Wosa
21:15 - 22:15 BWtS
22:30 - 23:30 Sodoma Gomora
23:45 - 00:15 DJ Negast
00:15 - 00:45 Jah Tribe Crew
00:45 - 01:45 DJ BA2S
01:45 - 03:00 DJ Reverse-D

Místo: Klub Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1) FB

Událost @ FB / Akce @ BZ / Last.fm / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.