Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


celovečerní dokument o Frisbee

Česká Federace Freestyle Disku, Ultimo a Česká Asociace Létajícího Disku vás zvou na premiéru filmu THE INVISIBLE STRING, která se uskuteční
29. května 2013 od 20.30 v Kině Aero na pražském Žižkově.

Cena vstupenky je 100 Kč a jsou dostupné v pokladně Kina Aera, Biskupcova 31 - v kamenném Frisbee obchodě Ultimo, V Jirchářích 12, v kavárně Vypálené Koťátko, Mařákova 5 - nebo osobně u organizátorů. Film bude vysílán v originálním znění s českými titulky.
Premieru okoření komentář režiséra, exibice ve freestyle frisbee a samozřejmě následná party.

THE INVISIBLE STRING je prvním celovečerním dokumentem o historii létajícího disku a vypráví jedinečný příběh lásky mezi lidstvem a 160ti gramy plastu.

Film zavede diváky na přelom století, na počátek hazení cínové formy u Pekárny na Frisbeho Koláče v Connecticutu, přes Mistrovství světa v Rose Bowl v pozdních 80tých letech, až k největším mezinárodním turnajům s nejzářivějšími hvězdami dneška.

Otevře se nám cesta do srdce a mysli lidí, kteří to objevováním her, stylů a vytvořením celosvětové rodiny vše začali. Nejvýznamnější hráči osobně vyprávějí pozoruhodné příběhy točící se okolo života s letajícími talíři. V letech 1970 až 1980 se hraní frisbee stalo dokonce populárnější než skateboarding. Vzácné archivní záběry jsou protkány Monty Pythonovskými animacemi hravě zobrazujícími historii a radost z házení létajících objektů. Nejlepší triky a hody, které dokážou ti nejexcentričtější protagonisté předvádět, umožňují osobitý pohled na různé disciplíny jako Ultimate, Disc Golf nebo Freestyle. Cílem THE INVISIBLE STRING je připomenout každému člověku důležitost jediné věci: stále si hrát!


http://www.freestylefrisbee.cz/news/prazska-premiera-filmu-the-invisible-string/

http://www.kinoaero.cz/cz/film/5854/The-Invisible-String/

LACIFER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.