Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Charitativní akce!

21062013

COVER PLACE for ZOO PRAGUE

21.06.2013 21:00 – 06:00 Club Cover Place, Freyova 27/82, Praha 8
Psy Trance Stage:
LIVE ACT:
XURANIUM (FR)
DISTORTED GOBLIN (MIGHTY QUEEN RECORDS, MACEDONIE)
MUTANT STAR (MYSTICAL WAVES RECORDS)

AUDIO PILOTS:
MIM (BIOCORE)
ONDREJ PSYLA (MYSTICAL WAVES/GANJATREE RECORDS)
SALIHLÁVKA (SLOVAKIA)
BEYOND INFINITY (OTROZONA) 2nd Stage: house/minimal
PAVEL BIDLO, KETAN with BAND - LIVE!, REMOTE DJS, DANNY MATHEW, MAR ALL, RAFAEL T, DOLPH

Entry:
100,- (výtěžek akce půjde na konto pražské ZOO)
Info
Pražský klub Cover Place si Vás dovoluje pozvat na oficiální večírek, z kterého poputuje veškerý výdělek na pomoc pražské Zoo po povodních 2013. Kdo tedy není k těmto aktuálním událostem lhostejný a nezúčastnil se již nějaké oficiální benefice na toto téma, nesmí na akci Cover for Zoo - 21.6.2013 chybět.
V unikátním prostoru atomového krytu Cover Place, který se nachází zhruba 200 metrů od metra Vysočanská, měla být dle standardního programu pravidelná akce s názvem Flying Circus v režii Mystical Wave records, která je zaměřena hlavně na psytrance a minimal.
Po událostech, které ale postihli celou Českou republiku se rozhodlo, že ani Cover nebude stát k těmto smutným událostem zády a že pomůže pražské Zoo alespoň finančně a to právě touto benefiční akcí.
Organizátoři F.C. s tím souhlasili, změnili podstatu celé své akce a aby jí udělali ještě atraktivnější, oslovili GTFCKD tým s nabídkou udělat v Coveru druhou stage zaměřenou na charakteristický GTFCKD sound – house music.
Během velice krátké doby, se vše připravilo a výsledek je více než uspokojující. Na psytrance stagei se můžete těšit na několik live projektů, hrajících tvrdší odnože tohoto stylu, kterými jsou Distorted Goblin z Makedonie a Mutant Star z domácích luhů a hájů. Dále se můžete těšit na plejádu českých a slovenských „psy djs“ jako jsou Mim, Beyond Infinity a Salihlávka (SK). Doplní je rezident F.C., legenda českého psytrancu Ondřej Psyla.
O house stage se postarají pravidelní hosté putovních GTFCKD akcí jako je Pavel Bidlo, legenda naší taneční scény, dále Ketan with Band! – live, Remote Djs, Danny Mathew, Mar All a dvojice Rafael T. v b2b setu s kolegou Dolphem.
Klub Cover, který je stále zdokonalován a vylepšován, Vám nabízí plnohodnotný luxus tohoto unikátního místa, které v Praze a možná ani v Čechách nemá obdoby. Projekce, neuvěřitelná zákoutí, 4 bary, 2 stagee, skvělé ceny a mnoho dalších vychytávek, které nelze popsat, které zkrátka musíte vidět.
Vstupné na Cover for Zoo je po celou noc 100,-. V klubu bude také umístěna oficiální a zapečetěná truhla na jakékoli další dobrovolné příspěvky pro pražskou Zoo. Veškeré vybrané finance budou poté předány za přítomnosti našich fotografů zástupcům ZOO a my jen doufáme, že jim vybrané finance pomůžou toto překrásné místo i s dalšími a dalšími dary znovu dát do pořádku!
Přijďte tedy podpořit dobrou věc a ještě si u toho užít kvalitní a zajímavou hudební produkci, poznat originální a jedinečný prostor klubu Cover a seznámit se s novými lidmi.

NYX EVENT
FACEBOOK EVENT

PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SLAPPY --- 21:06:47 18.6.2013
ohohó to jsou mi zprávy :)
PSYLA --- 8:03:01 18.6.2013
na psytrance stage mame prichystanou jednu lahudku..po festivale penikov zustal v praze francouzsky projekt XURANIUM! bude hrat cca. od jedne hodiny v noci..
https://soundcloud.com/xuranium
PSYLA --- 18:15:43 23.5.2013
Distorted Goblin - pure pleasure - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=ze5pSalfYxw
PSYLA --- 18:15:03 23.5.2013
Distorted Goblin - Tea & tea - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=zfVslJLhVew