Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


DJUMA SOUNDSYSTEM (Get Physical, Denmark)

/ Lumiere ( Buddha Bar )
/ Dj Schwa ( Shades of Gray / BE AT: )
/ Ark3r ( BE AT: )
Djuma Soundsystem neboli Mikkas Skulstad je vedle Trentemollera jedním z nejúspěšnějších dánských Djů a producentů. Do popředí prodejních zebřičku a hitparád ho katapultovala skladba Les Dijins, která je stále nejprodávanějším trackem na serveru beatport.com. Dalsi jeho skladby byli remixovany takovými jmeny jako Moby, Uner, Tiger Stripes, Trentemøller a Martinez. Ve zkratce se sluší říci, že nejspíš není housového dje, který by Djuma Soundsystem neznal. Mikkas ale i pres takovýto úspěch zůstal při zemi a vedle bookingů do velkých klubů (např. Space na Ibize, Watergate v Berlíně) a festivalů (Universo Paraleo, Exit) rád hraje i na menších klubových akcích. Díky společnému bookingu, který s ním měl Michal Schwa v Indii se věci rozhýbali tím správným směrem a my budeme moci 7. června Djuma Soundsystem přivítat v jediném pořádném undergroundovém klubu v Praze – Chapeau Rouge.

Jen za tento rok stačil Mikkas se svou hudbou navštívit Asii, Ameriku, Indii, Jižní Afriku a samozřejmě vystupuje pravidelně po celé Evropě. Mikkas nám prozradil, že byl v Praze několikrát jako turista, ale ještě nikdy zde nehrál!

Tentokrát bude omezena kapacita a my radíme všem návštěvníkům zakoupit vstupenky v předprodeji přímo v klubu v Chapeau Rouge za pouhých 100CZK. Pokud se do Chapeau v nejbližší době nedostanete, tak si lístek zarezervujte na adrese contact@beefrecords.net.


Djuma Soundsystem doplní Djs Lumiere (Buddha Bar), Schwa ze Shades of Gray a Dj Ark3r. O speciální video mapping se postará Ondřej Ševčík aka MotionOcean.org

Links:
http://www.facebook.com/events/190778534402856
http://soundcloud.com/djuma-soundsystem
http://www.beefrecords.net/

ARK3R
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ARK3R --- 20:00:59 21.5.2013
BE AT- Djuma Soundsystem Radio Advert
http://soundcloud.com/beef/be-at-djuma-soundsystem-radio