Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Prožitkové setkání se šamanským bubnováním, Lektor: Ivo Musil

Meditace kvetoucího stromu s lektorem Ivo Musilem.

Na tomto setkání se podíváme na posvátný kruh (Medicine Wheel) tradice Twisted Hairs – starobylé tradice, která v sobě spojuje to nejlepší z tradic Mayů, Toltéků, severoamerických Indiánů, Vikingů a Keltů. Součástí učení o posvátném kruhu v této tradici je i učení o 20 energetických centrech člověka – čakrách, které si v meditaci projdeme a prožijeme.

Cena:  Cenu si určuje každý účastník sám podle spokojenosti na konci akce.

Registrace: Zašlete email se svým jménem a telefonním číslem na email: p.barny@post.cz

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415


Ivo Musil - Koncem roku 1996 jsem prožil spontánní probuzení kundalini, aniž jsem tenkrát tušil, o co jde. Poté následovalo období hledání vlastní cesty ke spiritualitě a sebepoznání. Učil jsem se pracovat s energiemi, kundalini, čakrami. V roce 2001 jsem se poprvé setkal se šamanismem a okamžitě jsem věděl, že je to moje cesta. Od té doby se učím od šamanů z celého světa. V současnosti vedu zážitkové šamanské semináře jednak pro ty, kteří se chtějí naučit šamansky pracovat a léčit – případně se stát šamany, jednak pro ty, kteří chtějí jít cestou sebepoznání. Také vedu tříletý výcvik v šamanismu Škola Malého stromu .
Učím a praktikuji šamanské léčitelství a poradenství pro jednotlivce i pro firmy. Vedu některé rituály (potní chýše, hledání životní vize…) a v poslední době jsem začal dělat také doprovázené poutě. Důraz kladu především na etiku spirituální práce, na práci s egem a hledání rovnováhy mezi materiální a spirituální rovinou bytí.Více zde: http://www.peterbartal.cz/products/strom-21kveten/

PSYCHOPATICK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.