Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


DAM MANTLE (Notown, Getme! / UK)
Stroon (Exitab / SK)
Silent Letter Live
Mike.H

Slibně nastartovaný večírek Mosaik poodhalí poslední květnovou noc další část skládanky.
V Café NONA na Nové scéně Národního divadla svou produkci živě představí hned tři elektroničtí producenti z UK, Slovenska a Česka.

______________________________________________________
DAM MANTLE je alter-ego glasgowského beat-makera a umělce Toma Marshallsaye. Tom na konci loňského roku vydal debutové album 'Brothers Fowl' na labelu Notown. To je shrnutím jeho více než 3 roky dlouhé cesty, na níž nás již zásobil několika singly i remixy pro jména jako Gonjasufi, Gold Panda či Alt-J. Po evropě i spojených státech pak také doprovázel své labelové kolegy Luke Abbotta a Gold Pandu.
Mantlův záběr pokrývá širokou paletu nálad i rytmů, ať už se ale jedná o najazzlý house anebo svižné taneční beaty,nás vždy baví!
https://soundcloud.com/dammantle
______________________________________________________
Slovenského producenta Dalibora Kociána aka Stroon netřeba velmi představovat. Produkuje muziku, která se vyznačuje rytmickými algorytmi, jednoduchými beaty a jeho momentální náladou. Kromě toho hraje na vibrafon, klavír, kytaru, rád improvizuje a spolupracuje s různými projekty jako Cluster Ensemble, Longital nebo PPE.
Na labelu Exitab vydal nedávno jeho třetí EP Triple Farewell, které spojuje elektroniku a vibrafon. http://stroon.bandcamp.com/album/triple-farewell
Na svém posledním dvojsinglu 'Krakow' vzdává pocty festivalu Unsound. Jeho nový release si můžete stáhnout zdarma nahttp://exitab.exitmusic.org/album/krakow (stačí do kolonky name-your-price zadat '0 '),lépe ale uděláte, pokud ho potáhnete za libovolný příspěvek - podpoříte tak chystané EP. A to platí i pro drtivou většinu ostatních releasů Exitabu, které si rozhodně zaslouží Vaši podporu.
http://stroon.bandcamp.com/
______________________________________________________
Pavel Jestřáb aka SILENT LETTER LIVE je moravský rodák žijící v Praze, vizuální umělec, pedagog se slabostí pro black metal, veterán české elektronické scény spojený s klubovým světem od konce 90. let dj nickem Paul Hawk.
V roce 2010 rozšiřuje producentské mantinely o experimentální polohu, přes den ohýbá slovesa, přes noc láme beaty. Silent Letter live je emotivní alter-ego překračující hranice, čirá melancholie s agresivním vykřičníkem!
https://soundcloud.com/silent-letter-live

MIKEH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DANII_DP --- 21:21:10 30.5.2013
a stroona drzte dal od chlastu :D
TOOMUCH --- 14:36:59 16.5.2013
pěkná sebranka :))