Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

26 uživatelů půjde

hledání


AUTHOR AND PUNISHER(U.S.A.),M.A.C. OF MAD,YARRDESH

AUTHOR AND PUNISHER - Doom/Drone/Experimental U.S.A. http://authorandpunisher.bandcamp.com/ http://www.tristanshone.com/ http://www.youtube.com/wat

Již 22. května v pražském klubu Cross zdarma vystoupí experimentální hudebník, performer a inženýr kybernetiky Tristan Shone se svým projektem Author and Punisher. Poprvé tak tuzemskému publiku představí svoji destruktivní hudbu na pomezí doom/drone metalu a hrubého industrialu, kterou vytváří sestavou vlastnoručně vyrobených instrumentů.
Kontakt člověka se strojem je vděčným tématem cyberpunkových dystopií už pěknou řádku let. Tristan Shone, v současnosti zaměstnaný jako inženýr mechaniky a zvukový výzkumník na kalifornské univerzitě, se rozhodl tomuto tématu zasvětit celou svoji uměleckou tvorbu. A to ne pouze v abstraktní textově-estetické rovině.
Vidět Author and Punisher není obyčejnou návštěvou dalšího „hlučného“ koncertu, ale svědectvím elektrizujícího rituálu, propojení organického jedince s odlidštěnou masou chladného robotického kolosu. Pokud si Shoneovy vysoustružené nástroje, tzv. „Dub Machines“, představujete jako pár unifikovaných krabiček, připravte se na překvapení. Artilerie Author and Punisher sestává z necudně obnažené spleti zdánlivě náhodně poskládaných mechanických vnitřností, kabelů a obvodů, se kterými je hudebník propojen celým svým tělem. Jedná se tak o velice intimní symbiózu, jež mnohdy vyžaduje přesnou motorickou koordinaci a souznění s vlastním audio nářadím. Metalový koncert se zde setkává s performancí a slovní spojení jako industriální porno rozhodně není daleko od pravdy.
Po hudební stránce připravte své receptory na hrubozrnou distorzní směs, která místy připomíná Godflesh a jindy slowed n´chopped VNV Nation na steroidech. Tristan Shone kombinuje drtivou rytmiku se syntetickými „kytarovými“ nájezdy, ale nebojí se ani ambientních ploch nebo power electronics. Výsledný koktejl vám pocuchá ušní bubínky tak, že druhý den budete v autě vděční za Radiožurnál...
Jako support vystoupí M.A.C. of Mad, Ing. Králík a Yarrdesh.

CROSS CLUB, 22.5.2013, 20:00, VSTUP ZDARMA
Plynární 23, Praha, Czech Republic
www.crossclub.cz

JANAVONHABCZAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JANAVONHABCZAK --- 5:31:25 27.5.2013
hezky fotky
POMOLOG --- 12:38:38 24.5.2013
to bylo super,) diky
N_I --- 16:17:40 22.5.2013
diky
JANAVONHABCZAK --- 16:13:42 22.5.2013
21:00 M. A. C. OF MAD
22:30 AUTHOR& PUNISHER
00:00 Ing. Králík & Yarrdesh
N_I --- 10:06:49 22.5.2013
je nejaky line up pro vecer?