Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Přír. stav., permakult. a energ. soběstačnost jsou témata, která dnes zajímají stále více lidí. Proto vznikla myšlenka uspořádat v Liberci Ekofest.

Cílem festivalu je šířit a předávat informace o energetické soběstačnosti, získávání "zelených"energií, využití přírodních materiálů při stavbě či opravě domů, zdravém bydlení, ale také jaké o tom, jak žít v souladu se sebou, přírodou, svým okolím a komunitou. Festival je tak příležitostí pro společné setkání, výměnu informací a navázání spolupráce.

V průběhu celého dne jsou pro návštěvníky připraveny přednášky na témata využití přírodních materiálů ve stavitelství, principů ekologického bydlení a cestování, získávání „zelených“ energií, pravidla Feng Shui v prostoru, ale i o tom, jak vědomě přistupovat k potravinám, jak si založit doma bylinkovou lékárnu nebo kompostovat bioodpad. Součástí festivalu budou také praktické ukázky štípání šindele či konopná dílna a dále pak stánky s ekologickými výrobky, například čaji, bylinkami, výrobky s biobavlny, medem, přírodní kosmetikou a mnoho dalších.Festival se koná na dětský den, a tak i na děti čeká bohatý program her, dílniček a od 15.00 hodin vystoupení divadelního souboru Vivat Kompostela. Večer si pak můžete od 18.00 užít koncertem kapely Musica Viva.

Vstup:FREE (zadax) 

Více info : http://www.greenfest.cz/

gay book (https://www.facebook.com/GreenfestLiberec?fref=ts)

VLASTA78
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.