Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://zodiac-party.cz

Tři dny slunce, vody, hudby a sportu :)

O červnovém víkendu 21.- 23.6. pořádá sdružení Sportu a Nezávislého umění na Hlučínském jezeře již druhý ročník sportovně hudebního festivalu Zodiac 2013, jehož večerní a noční část bude opět zdarma! Od sobotní 10.00 dostanou všichni návštěvníci koupaliště v ceně běžného vstupného celodenní bonus - hromadu sportovních atrakcí, rozmanitou kulturní a hudební produkci.

„Minulý rok jsme začli s myšlenkou narozeninové oslavy a dnes již pořádáme festival, který zaštiťuje naše občanské sdružení a to vše pro myšlenku spojení přírody, hudby a sportu.“ Během víkendu může každý včetně rodin s dětmi využít celou řadu atrakcí od skákacího hradu, zorbingu, skluzavky, trampolíny, výhlídkových letů vrtulníkem či katamaranem, vodní atrakce waterblob, longboardy, dětský golf, elektrokola, koloběžky, tříkolky a spoustu dalšího.

Hudebně se jedná o velmi pestrý třídenní maratón moravských djů i zahraničních vystupujících. Představí se vám také vizuální tvorba. Umělci Street Art shopu budou během festivalu vytvářet graffiti na automobilové vraky, které poté vystaví v Komenského sadech v centru Ostravy. Na večer si připravil tématickou videoprojekci talentovaný rodák - VJ Dip. Další návrhy aktivit přibývají každým dnem, jelikož je poskytnuta možnost uměleckého projevu každého zcela zadarmo, kdo se chce na festivalu podílet.

Vše začíná v pátek v 17 hodin a končíme ve stejný čas v neděli. Dalo by se říct, že se jedná o 48 hodinový festival, nicméně během nočních a ranních hodin od 2 do 8 bude dodržen klid. V areálu je možnost stanování, pronájem chatek a kempu.

Pokud si chcete vychutnat start letní sezóny, zakončit období školy, vydechnout a odreagovat se u vody, či užít si s rodinou, neváhajte a dorazte na celovíkendový Sportovně hudební free open air festival Zodiac 2013!

Váš Zodiac team

 

TESTER69
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.