Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Křest nového CD Milostný Slabiky

http://www.facebook.com/Monika.Naceva
http://www.facebook.com/events/498643790184471/

Načeva na svém již sedmém studiovém albu opět zhudebňuje básně. „Od začátku kariéry jsem vždycky zhudebňovala verše. Nejdříve to byly básně Jáchyma Topola, pak 200 let staré verše na desce The Sick Rose a nyní to jsou verše Sylvy Fischerové. Její básně jsou silné, emocionální, skutečné a hlavně živé. Proto jsem si je vybrala pro mé písně, “ říká Načeva. Sylva Fischerová vládne slovy na vysoké úrovni, má schopnost vyjadřovat se velmi zřetelně a zároveň neotřele.

Hudební stránka nových skladeb stojí na nezaměnitelné, divoké a originální kytaře Angličana Justina Lavashe, se kterým Načeva vystupuje již několik let s mixem svých starších skladeb. Jejich společné koncerty byly vždy velmi silné a úspěšné, a tak se dohodli, že nové album natočí live ve studiu přesně tak, jak se budou písničky hrát na koncertech. I v nových skladbách hudba citlivě doplňuje a podtrhává význam slov, jak jsme u Načevy zvyklí. Titulní píseň Milostný slabiky, která už koluje na rozhlasových vlnách, si můžete poslechnout zde http://www.youtube.com/watch?v=yJ1QS5CoziI. Součástí alba budou také elektronické remixy od různých producentů a DJs.

Finance na vydání nového alba se rozhodli Načeva s Lavashem získat prostřednictvím portálu Hithit.cz, který má za sebou již několik úspěšných projektů hromadného financování.

Křest alba Milostný slabiky proběhne 14. května v pražském Eexperimentálním prostoru NoD. Návštěvníci se kromě premiéry nových skladeb mohou těšit také na vizuální zážitek, o který se postará častá spolupracovnice Načevy VJ Texa. Před a po koncertě hraje náš oblíbenec DJ Sepap.

http://www.facebook.com/Monika.Naceva
http://www.facebook.com/events/498643790184471/

ZAROVKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.