Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Benefiční hudební festival v Lysé nad Labem.

Přátelé, slyšíte…? Už troubějí… Z mlžných polabských luhů se pozvolna vynořuje další Hlučná samota.

Na jasných obrysech nabude v pátek 26. dubna 2013, tentokrát na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Hlučná samota 2013

Letos nám zatroubí a zarecitují Prago Union v živém provedení i jako DJ set Mara a Kata společně s Merakem na Silent Disco stage-i. Zatančit si můžete na mladou kytarovou krev jménem Airfare a jarní pohodu přivezou i momentálně tak trochu lokální Kazety. Vstupné je 200 Kč na místě, předprodej není.

Časový harmonogram:

19:00 - Začátek
19:30 - 20:30 Kazety (indie elektro rock) FB / web / X Production
21:00 - 22:00 Airfare (rock'n'roll) FB / U-tube / web
22:45 - 00:30 Prago Union + Champion Sound livě band (alternativní hip-hop) FB / U-tube / web

==========

01:03 poslední vlak směr Nymburk a Poděbrady
01:06 poslední vlak do Milovic
04:19 první vlak směr Praha

Na DJ stage se můžete těšit na vystoupení Mara a Kata z Prago Union a také producenta Meraka. Celá DJská sekce bude probíhat formou Silent Disco, kdy každý obdržíte při vstupu do DJského sálu sluchátka a budete si moci přepínat mezi dvěma DJi.

Veškerý výtěžek ze samoty půjde tentokrát do Afriky. Konkrétně do jedné misie ve východní Tanzánii, kde se starají o mladé náctileté matky, které jsou bez domova a bez pomoci misie i bez budoucnosti. Kromě toho že přijdete a pozvete i své kamarády můžete mladým tanzánkám přispět i pitím piva. Jeden z našich sponzorů, Pivovar Nymburk, věnuje na výtěžek 10 Kč z každého vypitého piva.

Možná se ptáte, proč je festival letos v Lysé a ne v Nymburce. Kulturní dům v Nymburce se vloni ukázal pro podobné akce již nevhodný a Výstaviště v Lysé nad Labem je dobrá náhrada. Z Nymburka je to kousek a dobré spojení je i do Milovic a na Prahu. Takže pozvěte své přátele a v dubnu to roztočíme.

Akce @ BZ / Událost @ FB / Hlučná samota @ FB / Hlučná samota (web) / Plakát (hi-res) / RockWeb.cz / Last.fm / Festivaly.net

Sdílejte, co to jde :-))

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.